Converse Bayan Spor Ayakkabı Modelleri

Spor tarzı kıyafetlerinizi tercih ettiğiniz zaman mutlaka ayakkabı seçimlerinizde spor tarzı ayakkabı seçmek zorunda kalırsınız.  Spor tarzı ayakkabılarında herkes tarafından bilinen ve ayrıca kalitesi ile kendini en iyi şekilde kanıtlayan converse  spor ayakkabı her kesime ve her yaşta herkese hitap etmesi nedeni ile bayanların da spor ayakkabı ihtiyaçlarını en iyi şekilde  karşılamaktadır. Bu yüzden de her zaman ilk aranan marka ve ilk tercih edilen ayakkabı olma özelliğini sürdürmektedir.  Converse bayan spor ayakkabı modelleri genellikle bilekten bağlamalı veya başka çeşitleri  ile trendini devam etmekte kararlı görülmektedir. Ayırca bunlar dışında kalan modelleri de göz ardı etmeden görmeniz gerektiğini unutmayınız.  Tek renk ile hazırlananlar biraz da olsa klasik stili yansıtsa da son zamanlar da genç kesimin gözdesi olan renkli desenler de çoktan yerini almıştır.  Mesela bağcıkların da farklı bağcıklar ile tamamlama imkanına da sahip olacaksınız. Artık günümüz de bağcıklar sadece tek renkten oluşmadığı için renkli desenli bayan ayakkabı bağcıkları da bulmanız daha kolay bir hal almıştır. Bunun için de ayakkabı rengine uyum sağlayacak desenli bağcıklar sayesinde farklı bir görünüm kazanacak ve değişikliği yaratacaksınız.  Artık her sezon rahat bir şekilde giyebileceğiniz spor ayakkabılar sizlerin favorisi olacaktır.  Kadınlar için rahatlık ön plandadır. Her ne kadar topuklu ayakkabı giyip kendimizi olduğumuzdan şık da göstermeye çalışsak da rahatlığın ön saflarda yer aldığı ayakkabı modellerini tercih ederiz ya da etmek isteriz. Aramızda olan en büyük sırlardan biridir bu. Birçok model arasından seçimlerimiz zor olsa da yapmamız gereken şudur ki, en çok beğendiğimi modelden satın almak. Eğer birkaç model satın alma gibi bir lükse sahipsek ne mutlu bize diyebilirim. Converse bayan spor ayakkabı modelleri çıktı çıkalı kendimizi daha rahat hisseder olduk sanırım. Oldukça başarılı modeller olduğunu söyleyerek başlayabilirim sözlerime. Çıkar çıkmaz özellikle gençlerin arasında oldukça tutulan bu modeller spor ayakkabı sevenlerin en sevdikleri arasına girdi bile. Başlarda sadece geçlerde gördüğümüz bu tasarımlar şimdilerde her yaş grubunda rastladığımız modeller arasına girdi bile. Spor ayakkabı demek günümüzde sadece spor yaparken giyilen ayakkabı demek değildir. Özellikle Converse modelleri için söyleyebilirim bunları. Dans ederken de rastlayabiliriz, yürüyüş yaparken de. Bu sebepten dolayıdır ki her alanda rahatça kullanabileceğimiz en şık tasarımlar arasına girmeyi başarmıştır. Birbirinden farklı onlarca model arasından çok rahatlıkla beğendiğiniz olacaktır. Şimdi sizlere tavsiyelerim olacak. Bir kısmı duyduklarımdan bir kısmı da deneyimlerimden.

Yeşil tonunda yapılan ve bilekten bağcık bağlama şekli kullanılan rahat bir spor ayakkabı olarak sizlere sunulmuştur. Ayrıca yeşil ketenden yapılmış olması sayesinde de  yaz aylarında kaçırılmayacak bir model olmasını sağlamaktadır. Alt tabanına renk vermek amacı ile ayakkabının renginde ince yeşil çizgi şeklinde ekleme yapılmıştır.Öncelikle klasik beyaz modelinin herkes tarafından kullanıldığını belirtmek isterim. O resimlerimiz arasında yok, yeşil Converse bayan spor ayakkabı modelleri arasında olan ilk seçeneğimiz ile başlayalım. En sevilen ve tutulan renkler arasında da yer alan yeşil aslında erkek ayakkabı modelleri içinde de çok tercih edilmiştir. Bayanlar ile takım olma özelliğine sahip olmak isteyen erkelere de duyurulur hanımlara da duyurulur.
Özellikle genç kesimin en çok rağbet ettiği bir ayakkabı olma özelliği taşımaktadır. Ayırca ayakkabının üzerine serpiştirilen ve küçük renkler ile oluşan desen de ayrıcalıklı olmasına yardımcı olmuştur.  Bilek kısıma kadar yapılan ve bu sayede kullanımının çok rahat olmasını sağlayan en şık modeller arasında yer almaya devam etmektedir. Gelelim All Star serisine. Firma klasik modellemelerden sonra düşünmüş olmalı ki kulaklıklı değişik modellemeler ile de müşterilerimizin karşısına çıkalım. Nedeni ise, kışın bile kullanılabilen rahat tasarımlar üretmek olmalı. İşte renk tercihinizin bol olduğu her yaş için uygun olan bu spor ayakkabılar bağcıklarını bağladığınız andan itibaren size güven kazandıracaktır. All star yazısının ayakkabının üst bölümünde yer aldığı modellerde yıldız star olduğunuzun göstergesi gibi gülümsüyor size.

Çimen yeşili kullanılarak gözlere ayrı bir hoşluk vermesi amaçlanmıştır. Bu yüzden de bağcığını beyaz renk olarak seçmişler ve kusursuz bir spor ayakkabı modeli olmasını sağlamışlardır. Mesela bu ayakkabıyı mini etekler , şortlar ile tercih etme imkanına da sahip olacaksınız.  Ayırca kendinizi daha çok rahat edeceğiniz için doğru bir karar verme memnuniyetinin de farkında olacaksınız. İşte yemyeşil bir ayakkabı daha. Dikkat ederseniz tonları farklı. Bu hem ayakkabının boğaz kısımlarında kullanılan kumaş fazlalığı olmayan bir şekilde hazırlanmış. Klasik Bir Converse modelinin yeşili diyebilirim. Gençlerin tercih ettiği renkler arasında ilk sıralarda aklınızda bulunsun. Mağazaya gittiğinizde florasan gibi parlayan ayaklara sahip olmak isterseniz yapmanız gerekeni biliyorsunuz bu raflara doğru yönelin ve florasan renk sarsın dünyanızı.
Renkli kare desenli olması nedeni ile bütün ilgileri üzerine çekmeyi başararak bu sezonda damgasını vurmayı başarmıştır. Böylece renkli kareler sayesinde rengarenk olmayı başararak sizlerin üzerinize giyeceğiniz kıyafette de renk sorununu yaşamadan şık kombinler yaratabilme şansını da elinizde bulundurabilme şansını yakalayacaksınız. Pöti kareli bir modelleme hazırlanmış. Patcwork diyebilirim buna. Renklerin dünyasında dans etmek gibi bir şey. Her yaş her her giysi için çok uygun bana göre. Öyle çok renkli ben giyemem demeyin. Deneyin ayağınıza bakalım size neler hissettirecek. Önce bu konuda anlaşalım hanımlar. Ayakkabı da rahatlık ve size hissettirdikleri önemli. Gelelim Patcwork tasarım ayakkabıya. Hafif kalkık burnu ile ben burdayım demeyi başaran tarzlardan olmuş. Başarılı buldum kendisini.
Kırmızı herkesin ilk gözde rengi olmuştur. Bu sebeple de kırmızı ve yapılan model birbiri ile ahengi yakaladığı zaman kusursuz görünmenin püf noktasını da bulmuş olacaksınız. İşte bu spor ayakkabı da  sizlerin aradığı özellikleri taşıdığından dolayı kesinlikle denemeli ve tercih etmelisiniz.  Ayırca alt kenar kısmına da mor şerit ilave edilerek daha hoş bir görünüm içerisinde görünmesine imkan verecektir. Kırmızı Converse modelinde ise olması gereken yapılmış ve aslında tek renk gibi görünen ayakkabı iki renge çıkarılmış. Dikkat ederseniz mavi çizgisi ile farklı bir detay eklenmiş. İyi de olmuş diyebilirim. Özellikle çift renk giysi kullanımlarında kolaylık olur. Bizim için bu tonlarda ya da ton uyumları da gayet önemli değil mi hanımlar.

Farklı renklerden kullanılması sonucu oluşan şık bir model diyebiliriz. Çünkü ayakkabı mor renkte seçilmiş  ve bağcıkların geçme yerleri yeşil tonlarında seçilmiştir. Ayrıca ip bağcığı da pembe olması sayesinde göze çarpması kaçınılmaz olmuştur.  Tabanı beyaz ve kırmızı şerit ile tamamlanması da herkes gibi sizlerinde beğenisini kazanmaya yeterli olacaktır. Şimdi bahsedeceğim model de ise hem renkler hem de ayakkabının iç astarı hoşunuza gidecektir. Özellikle ben alışveriş yaparken renkleri bol bol kullandığımdan iç detaylarına da bakarım. Kaban alırken nasıl ki astarının rengi ilgimizi çekiyorsa ayakkabı alırken de iç astarının beğenimi kazanması önemli. Bu sebeple mor renkli içi beyaz üzerine mor ve pembe hatta mavi puantiyeli kullanımlar çok hoşuma gitti.
Turkuaz ve beyaz renginin yanı sıra gri tonlarının da tercih edildiği mükemmel bir modeldir . Özellikle kottan oluşan şortlar , kot pantolonlar ile kaçırılmaz bir şık kombin yaratabilirsiniz. Çünkü kullanılan renklerin birbiri ile uyumu sağlandığından dolayı sizlerinde kusursuz görünmenizi sağlayacak ve en şık spor kombini elde etmenize yardımcı olacaktır. Converse modelinin klasik spor ayakkabıya dönüşmesi da harika olmuş. Tabanı hafif tasarımlardan biri. Bence ön plana çıkan modeller arasında özellikle yaz aylarında olacak türden. Grinin dayanılmaz hafifliğinin mavi ile buluşması. Daha ne olsun ki hanımlar. Hem rahat şık hafif. Giy ayağına çık sokağa.  Aslında bunu da mı denesem.
Bileğinizi  saran spor ayakkabılarından sadece bir tanesidir. Pembe olarak renk seçilmiş ve beyaz renkler ile  tamamlanmıştır. Bu yüzden de bağcığı da beyaz yapılmıştır. Ama sizler beyaz bağcık yerine kırmızı tonlarında bağcık seçerseniz oluşan farklılığı far ederek mükemmel bir görünüm kazandığını göreceksiniz. Ayrıca farklılığını sağlayan siyah çizgiler de hoş bir şekilde dizayn edilmiştir. Pembe özellikle lise döneminde kızların en sevdikleri renklerden olması ile ünlüdür. Marka ile birleşince yapmam gereken belki de bu modele göz atmaktır. Renk konusunda kararsızlık yaşarsanız sizlere anlatacaklarım bitmedi. Aşağı da daha birçok renk seçeneğiniz var. Deneyin görün derim. Tabanının kalınlığı ise sağlamlığının göstergesidir.
Kırmızı , beyaz ve siyah çizgilerden oluşmuştur. Böylece sadeliği yansıtarak ayaklarınızın daha zarif görünmesini sağlayacak ve böylece rahatlığı hissetmenize olanak sağlayacaktır. Özellikle gençlerin en çok rağbet etmesi nedeni ile de çok kullanışlı olması kaçınılmaz olacaktır. Mesela kırmızı kıyafetleriniz ile de hoş görünümler elde edebilirsiniz. Kırmızı boğazlı Converse ise siyah çizgisi ile tabanın eleganlığını korumaya yönelik çalışılmış olduğunun habercisi. Oldum olası siyah kırmızı detayını severim zaten. Bu özellik ile spor ayakkabı konusu  olunca farklı renkte ayaklar ile gezmek konusunda bir adım önde oldum sanırım. Hanımlar göz atmakta yarar var.
Bordonun güzelliğinin yanı sıra şıklığını da bu ayakkabıya yansıtması nedeni ile farklı bir stil giymek isteyen hanımların seçimi olmayı devam ettirmektedir.  Sizler de farklı renk ve ayrıcalıklı bir şıklık istediğiniz de son zamanların favori rengi olan bu bordo renkli spor ayakkabıyı sakın kaçırmayın. Spor ayakkabılar da her zaman bağcıklar beyaz olarak seçilmesinden dolayı bu model de bağcık beyaz seçilmiştir. Bordonun asilliği günlük kullanımlar dışında sizlere ne hissettiriyor. Okul ve iş yaşantısında bile bu ciddiyeti koruyacak aynı zamanda da size aynı samimiyeti verecek türden. Yanlarda olan çizgiden klasik bir görüntüsü olduğunu tahmin edebiliriz. Çok samimi olarak demeliyim ki ben bu renge de bayıldım.
 
Kalın beyaz tabanlı yapılması sayesinde modelin görünümüne katkıda bulunmuştur. Ayırca bağcığının kırmızı renk seçilmesi de özel modellerden olmasını sağlamıştır. Böylece sadece beyaz ve kırmızı renkten oluşan ve herkesi kendine hayran bırakan model olarak ta bu sezonda kendi imzasını atmayı başarmıştır. Zaten dünyaca tanınan ve herkesin beğenisini toplamayı başaran converse bayan spor ayakkabı modelleri birbirinden muhteşem ve aynı zamanda da şık ayakkabılar tasarlaması nedeni  ile de sizlerinde gönlünüzde taht kurmayı başararak tercih etmenize olanak verecektir.  Sizler bir kez olsun tercih ettiğiniz zaman asla pişman olmayacak ve bu markadan başka bir marka tanımayacaksınız. Farklı deneyimler farklı ayakkabılar. Florasan renklerin çokluğundan bahsetmiştim sizlere. Nar çiçeği tonunun da bu renklerden olduğunu en azından kardeş sayıldığını belirtmeliyim. Özellikle bu yaz tren ayakkabıların trend renkleri. Sağlam kullanışlı, kış ya da yaz ayakkabı olabilir. Bileklerinizi koruyacak türden.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski