Çilek Genç Odaları Modelleri

Günümüzün çocukları ve gençleri artık kendilerine ait olan odalarının kusursuz ve bir o kadar da mükemmel görünmelerini istemektedir. Bu yüzden de markası ile herkesin güvenini kazanmış olan çilek genç odaları modelleri büyük bir titizlik ile bu modelleri hazırlayarak hem gençlerin hem de ebeveynlerin zevkine hitap ederek onların tercihlerini bu yönde yapmalarını sağlamıştır. Bu nedenle gençlerin her yaşı göz önüne alınarak her yaşa özgü olacak nitelikte birbirinden muhteşem modelleri yaratmayı başararak kendi imzasını atmıştır. Kızlara ve erkeklere ayrı yarı renklerle hazırlanmasına olanak verilerek bütün renkleri bulmanıza yardımcı olunmuştur. Ayırca bu modeller sayesinde de gençlerin odaları daha ferah ve daha düzenli bir şekil de görünerek onların dünyasını en iyi şekilde yansıtmayı amaçlanmıştır. Sizler de çocuklarınızın rahatlığını ve konforuna önem veriyorsanız her ebeveyn gibi tek tercihiniz çilek genç odaları modelleri olmalıdır. Genç odası denilince aklımıza gelen ilk isimlerden olan Çilek genç odaları takımları ile bu yaz dekorasyonunuz bambaşka olacak. Renkli detayları ile gençlerin zevki bir kat daha üste çekilmiş durumda. Bu nedenle de özellikle gençler ve her yaştan insanlar bu odalara bayılıyor. Özellikle moda zevkinin dekorasyon ile birleştiği noktalarda Çilek ön planda yer alıyor. Özellikle kızlar için değişik ve açık renk tonlarında çalışan tasarımlar, erkekler içinde ferah ve kullanabilecekleri renkler ile hazırlanmış. İçerisinde çalışma masasından tutunda giysi dolabına kadar her detay düşünülmüş. Yatak olarak da hazırlanmış tabi ki. Bunun dışında diyeceksiniz ki farkı nedir diğer markalardan işte o farkı anlatacağız sizlere. Özellikle gençlerin ilgisini çekebilecek değişik tasarımlar ile karşılaşıyoruz. En ilgi çekeni ise araba şeklinde modellerinin olmasından kaynaklanıyor. Çilek genç odaları takımları ile çocuklarınıza iyi birer hediye vereceğinizden emin olabilirsiniz. Bırakın onlar seçsin en iyi modelleri.
Özellikle çocuklarınız süper kahramanlara meraklı ise bu model onların tercihi olacaktır. Çünkü uyku setini bu yönde seçmişler ve renk olarak ta kırmızı rengin hakim olduğu mobilyadan uygulamışlardır. Gardrobu iki dolaplı ve ortası uzun camdan yapılarak orta kısmına kahverengi ahşap ile tamamlamışlardır. Ayrıca yatak başlığı kırmızı şeritlerden oluşaral şifonyer ve komidinde de aynı renk seçilmiştir. Bakalım hangi oda takımları varmış bu seride. Kırmızı ve lacivert ağırlıklı olarak kullanılmış bu takımlarda. Arabanın özellikle güzel tasarımı bu görselliğin en önemli ve gözde parçası diyebilirim. Odanıza alacağınız park ya da yol şeklinde olan halı ile bütün bir görüntü oluşturabilirsiniz. Şimdiden halı bakmaya başlasanız olabilir. Daha çok erkek çocuklar için düşünülmüş olabilir ama siz yine de araba seven bir kız çocuğuna da armağan edebilirsiniz
Yatağını çizgi film karakterinden yaparak çocukların gönlünü feht etmeyi  başarmışlardır. Ayırca araba şeklinde dizayn edilen yatağa uyumu sağlamak için yan kısmına ralli görüntüsü vererek daha gösterişli bir model olmasına olanak vermişlerdir.  Ayırca ilave edilen şifonyer de modeli tamamlamak için bu tarzlarda tasarlanmış ve böylece kusursuz bir şekilde çocuklara sunulmuştu. Küçük genç odaları için oldukça portatif görünen bir model. Duvar dibinde bulunan yatak gayet şık. Çekmeceler kullanışlı gibi. Yüksek içine tüm ayrıntıları toplar. Çalışma masası var. Odaya uygun ve güzel görünüyor. Oda küçük olunca renk beyaz olabilir. Kitaplığı bile var. Yalnız sadece çekmece gördüm giysi dolabını göremedim.
Kızalarınızı unutmayıp onlara özel renkler ile hazırlanmıştır. Dolabı tek renk kullanılarak ve sade bir biçim de yapılmış ve çalışma masası da aynı şekilde dizayn edilmiştir. Böylece odanın sade görünmesini sağlamışlar hem de ferah bir ortam içerisinde kızlarınızın rahat etmesine imkan sağlamışlardır. Ayrıca yatağın üzerine tülden yapılan hoş kısımda dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Eflatun tonlarda olan bu oda tam bir kız çocuğu odası gibi. Harika renkleri iel kızların rüyasına girmiş olmalı bile. Dolap kapağı ve çalışma masalı ile oldukça başarılı bir çalışma. Düzgün hatları ile dikkat çekiyor ve oda ölçülerine uygun standart bir yatağı da bulunuyor. Cibinlik ile prenses odasına çevirebilirsiniz.
Kullanılan rengin fosfor yeşili olması nedeni ile sade bir görünüm halinde sizlere sunulsa da sizlerin yapacağı küçük hoş değişiklikler ile kendinize özgü dekorasyon yapabilirsiniz. Yatağın kenar kısımları olsun çalışma masasının dolap kısımları olsun aynı renk olmasına özen gösterilmiş  ve mini kütüphanesi ile beğenileri toplamayı başarmıştır. Ahşaptan yapılması da farklı bir tasarım olmasını sağlamıştır. Tam anlamıyla fıstık yeşili. Kırmızı ve pembe renkten sıkılanlara farklı birer seçenek gibi duruyor. Bol çekmeceli kitaplık ilk dikkatimizi çeken modellerden. Çilek genç odaları takımları ile hayatınıza renk geleceği kesin. Harika nevresim takımları ile zevkiniz birleşince ortaya harika sonuçlar çıkacaktır. Hadi bakalım resimlere bakmaya devam edelim.
Renkli diğer aksesuarlar ile odanızı farklı bir ortama çevirebilir minik değişiklikler ile büyük görsellikler oluşturabilirsiniz. Hanımlar çocuklarınız için Çilek genç odaları takımları uygun gibi. Oldukça zengin seçeneklerinden dolayı ilgi çekici. Nevresim takımları ile de renklendirebilirsiniz. Çiçekli duvar kağıdı süper görünüyor.
Mobilyaların kullanıldığı renklerin açık tonlar da ve kırmızı olması nedeni ile odaların rengine uyum sağlaması daha kolay olacaktır. Çalışma masanın değişik bir tarz yansıtması için köşem şeklinde hazırlanmış ve böylece gençlerin daha kullanışlı bir masaya sahip olması düşünülmüştür. Komidinin ve çalışma üzerinde yer alan kitaplığın kapakları da kırmızı renk olarak seçilmiştir. Yatağı ile ahengi yakalamak için ise krem tonlar hakim olmuştur . Böylece kusursuz ve mükemmel bir model yaratılmıştır. Çok sade fakat çok güzel. Tahtanın doğal rengi kullanılmış. Küçük çekmeceleri ve yatağı ile dikkat çekiyor. Çalışma masasının ergonomisi ilginç geldi bana. Üstelik çok zevkli de geldi aynı zamanda. Diğer aksesuarlar evin diğer odalarında bile kullanılabilir. Aksesuar koymak için tasarlanan ya da kitaplar için tasarlanmış detay çok hoş değil mi?
En muhteşem modellerden olan bu genç odası sizlere hem sadeliği hemde farklı bir güzelliği yansıtacaktır. Çünkü eflatun renginde yapılması zaten ayrıcalıklı olmasına olanak vererek bej renginin de kullanılması sonucu her iki renkte uyumu yakalamıştır.  Genç kızlara özel tasarlanan ve onların aradıkları nitelikleri bir arada bulunduran en hoş modellerden birisidir diyebiliriz. Eflatun byaz renkler kullanılmış. Duvar kağıtları da aynı tonlarda olunca güzel bir sonuç çıkmış. Beyazın büyüsü sarmış ortalığı. Zarif ve keyifli bir oda gibi duruyor. Elbise dolabı bir harika. Üzerindeki desenler minik ve güzel duruyor.
En çok kullanışlı bir model olarak hazırlanmıştır. Nedeni ise bazasının alt kısmının çekmeceli olması sayesinde istenilen her türlü eşyaları yerleştirmeniz mümkün olacaktır.  Ayrıca başlıklarının hem ahşap hem de işlemeli olması sayesinde daha şık bir şekilde görünmesine olanak kazandırmıştır. Sandalyelerinin üzeri renkli çiçekler ile desenlenmiştir. Bu yüzden de çalışma masasının üst kısmına da aynı çiçekler ilave edilmiştir. Okyanus odası gibi. Mavi lacivert ve baya uyumlu olmuş. Çizgi filimin içinde yer alan minik canavarlar olabilirsiniz. Nazar boncuklu güzellik için bu oda tercih edilebilir. Çilek genç odaları modellerinin en belirgin olanlarından. Halı sandalye ve duvar kağıdı uyumu da gözümüzden kaçmıyor.
Kullanılan renkler sayesinde ferah bir ortam içerisinde  bulunmanızı sağlayacaktır. Lila renginde uygulanan ve krem rengi ile tamamlanmıştır. Dolap kapakları üç bölme şeklinde camdan yapılarak farklı bir şekilde tamamlanmıştır. Ayrıca sandalyesininde  farklılığı yaratmasına yardımcı olması nedeni ile birbirini tamamlamasına özen gösterilmiştir. Komidinin olması önemsiz gibi dursa da en önemli özelliklerden biri. Krem rengi olan bu oda takımı zevkinize hitap ediyor olmalı. Bol çekmeceler hayli güzel. Elbise dolabı mevcut. Çalışma masası var. Kitaplar ve elbiseler güvende sizde yatağınızda güvende olacaksınız.
Bu modelin değişik bir tarz şeklinde görünüm kazanması için yatağının alt kısmı çift katlı çekmeceler halinde yapılmasından kaynaklanmaktadır. Ayırca çalışma masasının oval şeklinde kesik olması fazla bir yer kaplamasına olanak vermeden geniş bir ortam yaratmasını sağlayacaktır. Sandalyesi de çelşikten yapılarak zarif bir görünüm elde edilmiştir.
Eğer sizlerin odalarınız küçük ise bu model sizlerin avantajı olacaktır. Dolabının , yatağının , çalışma masasının küçük olması  en güzel imkan olarak sizlere sunulacaktır.  Ayrıca çalışma masasının üst kısmının iki kapaklı dolap şeklinde yapılması düzeni sağlayacak ve odanızın kusursuz görünmesine yardımcı olacaktır. Tüller ile süslenmesi sayesinde de ayrıcalıklı hissetmenize olanak verecektir.
Kahverengi mobilyadan yapılmıştır. Bu rengin koyu olması nedeni ile krem tonu da kullanılmıştır.  Dolapta ayrı bir tarz olması için tek dolap şeklinde ve yan kısmının çekmece şeklinde görüntü verilmesinden oluşmaktadır. Masası çok zengin bir görünüm kazandırılarak hazırlanmış  ve bilgisayarınız olsun kitaplarınız olsun düzenli bir şekilde yerleştirmenize olanak vermiştir. Koltuğunun da farklı olarak tasarlanması gençlerin beğenisini kazanarak seçimlerinde yer vermelerini sağlamıştır. Kısacası mükemmelliği ve farklılığı bu model de bulacak gönlünüzce bir odanız olmasına olanak sağlayacaktır. Aynalı modellerden isteyenler işte güzel bir öneri. Hem genç odası takımı içinde olması gereken makyaj masası var. Hem de dolapların üzerinde aynalar var. Genç kızların en sevdikleri renklerden olan bu odayı da beğenmiş bulunmaktayım bayanlar. Kitaplığı değişik dizayn edilmiş. Görülmesi gerekli. Kahverengi ve krem renklerden hoşlananlara özel tasarımlarda hazırlanmış. Geniş yatak ve geniş kitaplık seçenekleri ile dikkat çekiyor. Uzun bir giysi dolabı da var. Daha ne olsun değil mi? Renklerde daha ciddi oda sevenlere özel. Özel dizaynlar için özel tasarımlar.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski