Bayan Rugan Çanta Modelleri

Parlaklık kadınların ilgisini çeken en büyük etkenlerden biridir. Alışveriş denilince aklımıza gelen ilk konulardan biri bizim ilgimizi çeker mi acabadır. İşte parlak detaylar düğmeden çantaya kadar biz kadınların ilgisini çeker. Çanta zaten hanımların ilgi alanı olduğundan ve her birimiz bu konuda tez yazacak kadar uzman olduğumuzdan yapmamız gereken nedir. Bol bol çanta sahibi olmaktır. Günümüzde bu tanım biraz değişmiştir. O kadar çok çeşit vardır ki ne yapalım nasıl alalım hangisi olsun konuları sürekli kafamızı karıştırır. Bu nedenle her zaman en kalitelisini en iyi fiyata almaya çalışırız. Tercihimiz özellikle parlak olanlardan yana mı olur evet yazımızın başını hatırlayalım parlak olanlar ilk tercihimiz olur demiştik. Bu nedenle bayan rugan çanta modelleri ilk seçenek olarak karşımıza çıkar. Demem şu ki bu kadar çeşit çanta modeli arasında ilk olarak sanırım rugan modellere gidiyor.

Şimdi gelelim bu çeşit olan tasarım modellere. İlk olarak kırmızı model ile başladık en üstte gördüğümüz model aslında bu yıl en çok satılanlar listesinde ilk sırada. Bunu zaten biraz dikkat ettiğinizde fark edeceksiniz. Sokakta ya da alışverişte kadınların elindeki çantalara dikkat ederseniz en çok kullanılanların rugan ve duruşu daha sert olan modellemeler olduğunu fark edersiniz.  Pembe zincirli model ise daha çok rahat ve yumuşacık çeşitlerden hoşlananlar için.
Bir diğer model ise iki renkli ve uzun saplı kullanılabilenlerden. Şimdi ilk tavsiyem bu yönde hanımlar. Uzun saplı kullanımlar özellikle alışverişlerde çok rahat olacaktır. Özellikle iki renkli olması da sizin daha fazla detay kullanmanız açısından önemlidir. Seçenekler her zaman iyidir hanımlar.
Furla ise artık renk ve parlaklık konusunda kendini aşmış diyebilirim. Markaların en detaylılarından olan bu tasarımda ilk olarak renginin canlılığı dikkatimizi çekiyor. Kol altında kullanmakta oldukça kolay. Dediğim gibi florasan renkler canlılığın simgesi oldu bu sene. Takın kolunuza ve çantanız ışıldasın.
Her zaman yeri ayrı olan siyah renk ise beni farklı anlamları ile sevindirmiştir. Sadece yastaymış gibi değil de aslında en güzel zamanlarımızda da kullandığımız siyah renk özellikle parlak rugan bayan çanta modelleri içinde ayrı bir yere sahip olmuş. Çok şık bir yemeğe giderken yanınızda kolunuzda kolaylıkla taşıyabileceğiniz şıklık ikonu diyebilirim.

Hem altın zincirli bir sapı olan hem de rugan kısa saplı bir tasarımdan bahsedeceğim sizlere. İster şık ister günlük kullanın bu yıllarda bu ayrımdan vazgeçeli çok olduğunu anladım. Çok rahatlıkla şık pırıl pırıl bir çantayı kullanabilirsiniz. Uzun olduğundan kolda çok kolay taşınır diye düşünüyorum.  İçine her şeyi koymayı seven bizler için çok uygun.
Koyu grinin asaleti. Nasıl mı işte bu kadar güzel ve şık. Metal aksesuar kullanımının en güzel örneklerinden. Sade  olması ve metal aksesuarının renk ile uyumu çok dikkat çekiyor. Kobalt rengi de denilebilir. Bu sene bu tarz ojeler ile çok iyi kombinlenebilir.  Ayakkabılarda aynı renk oldu mu 2014 kış çanta modelleri içinde ilk sırada yer alabilir. Marka zaten kendini belli eden bir marka olduğundan daha fazla bir yorumda bulunmayacağım.
Siyah rengin başka bir asaletli duruşu daha. Timsah deseninin benzeri kullanılmış görüldüğü üzere. Yine gümüş aksesuar ve yine zincir kullanılmış. İç içe geçen dikdörtgenler farklı bir kombinasyon oluşturulmuş.  Parlamanın en güzel durduğu renkte siyah olunca işte budur denilebilenecek bir durum oluşturuyor.  Kolunuza takmak ve çıkmak için sabırsızlanıyorsunuz değil mi?
Bir başka siyah asaleti daha sunuyorum sizlere. Bu daha hoş sanki. Nedeni ise düz ve pürüzsüz oluşundan kaynaklanıyor olması. Markanın adı güven veriyor olmalı ki ilgimizi baştan çekti bile. Sarı altın metal aksesuar kullanımı sanki bizi de altın takı kullanımına yönlendiriyor galiba. Yada cüzdan da bile biraz detay olsa harika bir takım oluşturacak gibi.
Kübik tasarım diyebilirim. Ne şekli olduğunu tam kavrayamasam da çok kullanışlı olabileceği konusunda düşünüyorum. İçine yine bir takım malzemelerimizi alabilir. İki farklı seçeneği var ve oldukça başarılı hazırlanmış. Rugan bayan çanta modelleri dedi ya işte tam onlara uygun renklerde ve parlaklıkta olmuş. Hanımlar kocaman bavul tipli bir çanta mı istersiniz yoksa kübik bir model de mi karar kılarsınız?

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski