Bayan Kot Pantolon Modelleri

Bayan kot pantolon modelleri yaz yaz aylarında giyilmez diyorsanız yanılıyorsunuz. Yaz aylarında da çok rahat kullanılabilen pantolon modelleri içinde en revaçta olanları paylaşıyoruz sizlerle. Kumaşları konusunda kafanıza takılan bir durum varsa bunu hemen çıkarınız. Çünkü yazlık kot pantolon modelleri oldukça ince kumaşlardan hazırlanıyor. En güzel noktaları ise ne kadar sıcaklarda giyerseniz giyin çok fazla rahatsız olmuyorsunuz. Zaten birazda alışkanlık meselesi değil midir, uzun pantolonlar ya da etekler giymek. Şimdi sizlere 2013 yaz modası pantolonları ile ilgili bilgi vereceğiz. Özellikle dediğim gibi renkleri bu sene çok güzel. Her tondan her yerde kolaylıkla bulunabiliyor. Üzerine giyilebilen bol beyaz ir tişört ile bile çok sade ve şık olabilirsiniz. Bu sene kot pantolonların senesi de diyebiliriz aslında. Her bedende bulabileceğiniz bu pantolonları davetlerde bile rahatça konbinleyebilirsiniz.
İlk olarak göstermek istediğim bordo renkli mavi renkli ve pembe tonlarında olan bu pantolonlardan almak olsun. Aslında sizlere biraz kış renkleri gibi gelebilir ama ben sonbahara da yakıştırdım. Hani yaz ile kış arası hafif soluk renklerin çık yakıştığı sonbahardan bahsediyorum. Bol paçaları dikkat çekmek için ideal. Fitilli modellerde dikkat çekici. Uzun pantolonlar içinde düz ya da fitilli seçenekler olabilir.
Yaz renklerinden bahsederiz de beyazdan bahsetmez miyiz? Tabi ki beyazdan vazgeçemeyiz. Dar pantolonlar 2013 moda trendleri arasında bayan kot pantolon modelleri içinde yer alıyor. Paçalarının dar olması zor giyilmesi anlamına gelmiyor. Yanlarda olan fermuarlar çok yardımcı oluyor. Giymeden önce paçalarda olan fermuarları açıyorsunuz ve kolayca ayaklarınızı buradan geçiriyorsunuz. Böylelikle bol paça sendromundan da uzak kalıyorsunuz.
Bol paçalı pantolon modellerini de tercih edebilirsiniz. Dolgu topuklu olan ayakkabı modelleri ile oldukça rahat giyebilirsiniz. Daha uzun görünmek istiyorsanız bu ayakkabılardan ve bu pantolonlardan yararlanabilirsiniz. Beyazdan vazgeçmem diyenlerdenseniz tam size göre diyebilirim.
Sadece açık renkler değil de koyu renklerden hoşlananlar bu tarz pantolonları seçebilirler. Kullanışlı olmasındaki avantaj kış ya da yaz fark etmeden her ay kullanılabilir. Her mevsim çıkışlarında çok rahatlıkla tercih edilebilir. Kalın kemerleri var gibi olsa da düşük belli olma özelliği ile istediğiniz model olabilir.
Göz atılması gereken başka bir tasarımda burada yer alıyor. En güzel renklerin, kot renklerinin karışımı gibi duruyor. Dar olması modelin bir diğer özelliği. Yaz ya da kış fark etmeden kullanılabilecek ürünlerden. Renk karışımları hoşuma gitti. Çok kolay koyu renkli tişörtlerle giyebilirsiniz. Leke leke görüntüsü benim için ideal.
Bayan kot pantolon modelleri arasında başka modeller ve renkleri de seçtik sizler için. Daha kolay kullanılabilir. Dar olduğuna bakmayın. Yumuşak kumaşlardan oluşuyor. Buz mavisi rengi ile spor alanlarda kullanabilir gri tonlarını gece davetlerde ya da organizasyonlarda kullanabilirsiniz. Spor ayakkabılar ile uyumlu olduğu kadar botlar ile de giyilebilir.
Boru paçalı kotlar ise açık kahverengi, koyu kahverengi ve bordo rengi ile çok tercih ediliyor. Biraz daha kalın kumaşlı gibi dursa da tercih sebebidir. Boru paçalı olanlar rahat giyilebilir. Sorun oluşturmaz. Bu arada bu bordo renkli olanlar erkekler arasında da moda. Erkek arkadaşınıza, kardeşinize arkadaşınıza ya da eşinize çok yakışacaktır.
Yüksek belli pantolonlar önümüzde ki sezonlarda da moda gibi duruyor. Açık renkli buz mavisi ya da klasik lacivert kot renginin yüksek belli olması sizi şaşırtmasın. Moda olunca her şey daha rahat giyilebiliyor. Herkesin üzerinde görebileceğiniz bu modellere göz atmalısınız demeliyim. Gömlekler ile harika olacağını düşünüyorum.
Kırmızı bordo arası bir renk. Yazın favori renklerinden. Bayan kot pantolon modelleri içinde ilk sıralarda yükselmeye devam ediyor. Dar ve uzun paçalı olması sizi rahatsız etmesin. Uzun olan paçaları kıvırmak moda. Terzinizle bir süre vedalaşın.
Açık mavi renk denizlerin derinliklerinden gelmiş gibi. Oldukça güzel. Zaten söylememe gerek yok dolabımda mevcut. Ben topuklu ayakkabı ile kullanmıyorum. Siz topuklular ile giyebilir şık bir hale getirebilirsiniz.
Hamileler için kot pantolon modelleri arasında yer alabilir. Göbek kısmı çok rahat. Kilo aldığınızda kolayca kullanabilirsiniz. Rengi standart renklerde sevenlere duyurulur. Paçalarda sorun yok. Dilediğiniz gibi kullanın. Yıkayın ve giyin. Yıpranmadan kullanın.
Siyah vazgeçemediğiniz bir renkse, işte bu model harika. Bayaz tişörtle çok uyumlu olacağından amin olabilirsiniz. Yine topuklu ayakkabılar ile giyilebilecek olan tasarımlardan. Genellikle dar paçalı seçimlerden olursa kullanımı daha rahat olur.
Klasik renklerden ve klasik pantolon modellerinden hoşlananlardansanız son resim sizin için uygun. Cepli modeller ile klasik modelin vazgeçilmezlerinden. Renk seçeneği her tişört ile uyumlu ve kir belli etmez. Pantolon almadan bedeninizi iyi belirlerseniz sorun yaşamazsınız.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski