Bayan Kol Saatleri Modelleri

Bayan kol saatleri modelleri bu sene en moda aksesuarlar arasındadır. Bol bol takı ile beraber ne kadar şık durduklarını görebilirsiniz. Özelikle gümüş renkli olanları ile altın sarısı olanları oldukça fazla kullanıldı. Metal kordona sahip olanlar silikon kordona sahip olanlar ile yarıştı. Yarıştı yarışmasına ama kim kazandı bilmek zor. Ben metal kullananlardanım. Oldukça da memnunum. Sanırım yaz aylarında benim kolumda herhangi bir sorun oluşturmadı. Kolay kullanım olanakları ile hafif saatler benim en güzel saat koleksiyonumu oluşturuyor. Biraz daha dikkat çekmesi açısından bileklik modelleri ile kullanılması uygun olur. Altın sarısı ile uyumlu altın renkleri, gümüş ile gümüş renkli saat modellerinin kullanılması uygundur. Kadranlarından da bahsedeceğim bayan kol saatleri modellerinden bahsettiğim kadar. Pırlantalı modeller dikkatimizi çeken ilk çeşitlerden. Üstelik de pırıl pırıl. Gerçek pırlanta kullanılanlarda var kullanılmayanlarda var. Şurası kesin ki çok ışıltılı ve çok renkli.

Bu üç model arasından kadranı renkli olan seçenek benim için daha iyi gibi duruyor hanımlar. Günlük kullanım seçeneklerinize göre sizlerde karar verebilirsiniz. Dediğim gibi bu tarz seçenekler atık gündüzleri de rahatça kullanıldığından bir sorun oluşturmuyor. Takın kolunuza doldurun bileklikleri ve gidin alışverişe mi yoksa partiye mi onu ben bilemem.
Altın sarısının abartılmamış hali. 2013 moda trendleri içinde yar almış bir kol saatidir kendisi. Bu nedenle kombinlemesi kolaydır ve güzeldir. Çok rahat kolunuzda taşıyabilir altın renkli bir çanta ya da altın detaylı bir ayakkabı modeli ile uyum sağlayabilirsiniz. Kolunuzdan kolay kolay çıkarmayacağınız türden olduğunu düşünüyorum.
Daha spor modellerden tercih edenler ve pembeyi sevenler beyaz saat seçeneğini tercih edecek gibi duruyorlar. İnce pembe detayı ile spor detayları birleşince günlük kullanımlarda daha uygun bir hale geliyor. Çok seçenekli bir tablo oluyor genelde saatler için. Öncelikle belirlememiz gereken spor detaylar mı klasik detaylar mı yoksa şık olanları mı?
Çok ünlü bir markanın koleksiyonlarından. Yeşilin cazibesi ve kordonunun deri olması neredeyse bizim tercihlerimizi ilk atışta etkileyen iki nokta gibi duruyor. En basitinden bir saat için ne beklersiniz sorusunun cevabını kat be kat veriyor gibi. Kenarlarında kullanılan taşlar zarifliğini bir kat daha arttırmışa benziyor. Bu sayede şık davetlerin uyumlu saati olma niteliğini de içinde barındırıyor.
Yine de çok çok şık olma niyetindeyim derseniz işte önerim hazır. Abiye elbise modelleri ile kolayca kullanılabilen bir seçenek bu saat modelleri. Bayan kol saati modelleri istediğiniz bir rengi seçin ister mor ister altın rengi. Hangisinin uyumlu olduğunu düşünüyorsanız onu alın derim. Kare tasarım ise baka bir hava katmış gibi duruyor.
Gençlere yönelik çeşitler arasında yer alan en renkli ve en deseni modeller var burada.  Kol saati takmanın dışında bileklik havası veren ortadaki model en güzellerinden biri. Bayanlar için ayrı tasarlanmış olması ve renklerinin içtenliği en beğendiğim yönleri oldu. Çok hafif duruşları kolları rahatsız etmeyen duruşları ve bileğimizi sıkmayışı en önemli özelliklerinden.  Geometrik desenleri ve sürraalist olanları ile farklı kombinler oluşturulmuş. Tasarım ve rahatlık tercihiniz ise sonuç bu saatler olacaktır.
Narçiçeği renginin elbise modelleri ve ayakkabılar içinde moda olduğundan bahsetmiştim sizlere. Saatlerde de moda renkler arasına girmeyi başaran narçiçeği tonu kırmızıya dönük rengi ile hayli dikkat çekici duruyor. Silikon kayışları ile spor oluşuna aldırmayın derim. Şık kombinasyonlarda da kullanabileceğiniz türden.
Beyaz ve pembe altının birleşiminden doğan bu model beyaz kadrana ve beyaz katışa sahiptir. Metal olması ile dikkat çeker ve şık olan her ortamda kullanılabilir. Saniye ve kronometre gibi özellikleri bulunan bu saatler modern zamanın göstergesi niteliğinde. Tarih gösterme özelliği ile attığınız her adımda yanınızda olacaktır. Şimdiden söylemeliyim bir dönemin trendleri arasında olsa da zamanı geçmeyecek bence.

Aynı iki marka aynı iki ürün. Ne kadar sade o kadar kullanışlı. Kalp şeklinin sempatisi sizin de içinize yansıyacak. Hiç  yaş farkı göz etmeden hediye edebileceğiniz türden bir seçenek. İçi taşlı olanlar ilk seçeneklerden olabilir diye düşündüm. Kullanışlı ve dayanıklı. Sade ve zamansız diye düşünüyorum. Özelliklerinden ve görünüşünden dolayı tercih edilebilecek türden. Bir göz atalım derim.
Şık metal, spor örneklerden arayanlardansanız doğru tercih olur derim. Uzun süreli ürünlerden hoşlananlardansanız size tavsiye edeceğim modeller. Üç farklı seçeneğiniz var. Hayatı renkli yaşayanlara kımızı olanı, sade yaşayanlara beyaz olanı öneririm. Denge önemli ise hayatınızda gümüş her detaya uyum sağlayacaktır aklınızda olsun. Saat deyip geçmeyin.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski