Bayan Kapri Modelleri

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte hanımların pantolon çeşitlerinden bayan kapri modelleri bayanlar tarafından ilk tercihleri arasında yer alır. Nedeni ise hem spor tarzını yansıtması hem de hanımların bu modeller sayesinde kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlamasıdır.  Bu yüzden seçimlerinde bu kaprileri tercih etmeyen bayan yok gibidir. Özellikle günlük yaşamlarında özellikle öncelik tanınması çok rağbet görmesine neden olmaktadır. Bunun içinde bunların tasarlanmaları sırasında kumaş çeşitlerinden olan ketenler, ince kumaşlar ve hatta renkli kotlar da olmak üzere birbirinden mükemmel modeller tasarlanmıştır. Ayırca bu kaprilerin üzerine rahat bir şekilde bluzlar , tişörtler , gömlekler ile hoş kombinler yaratmak daha kolay olabileceği gibi şıklığında adresi haline gelmektedir. Bunların yanı sıra ayakkabı tercihlerinizde de sizleri özgür bırakarak ister spor ayakkabılar, sandaletler topuklu terlikleri tercih edebileceğiniz gibi artık gönlünüzce giyinmenin memnuniyetini de yaşayacaksınız.  Düz kesimler ve tek renklerin yanında yer alan bir çok desenler kullanılarak çok zengin modeller yaratılmıştır. Bu yaz sezonunda da damgasını vurarak bayanların favori kıyafetlerinden olmaya devam edecektir. Sizler de tercih ederek trendin yanında şıklığı da yakalayacaksınız.
Spor tarzında hazırlanan ve dar kesimden oluşan model olmaktadır. Dar kesimli olması nedeni ile de üzerinizde potluk yaratmak kusursuz bir şekilde sizlere görünüm kazandıracaktır. Beli ip bağcıklı olup hafif büzgüler oluşmasına sebep olmuştur. Rengi lacivert tonlarında seçilmiş ve bu  nedenle de her rengi uyum içerisinde kombin etme şansını sizlere sunmuştur.
Kaprinin üzerine yapılan desen sayesinde ayrı bir güzelliğe sahip olması amaçlanmıştır. Rengi ve yapılan desende ise krem rengin üzerine canlı yeşil renk ile desen yapılarak görsellik açısından çok hoş bir model olmasını sağlamıştır. Ayırca belinin kemerli olması sizlerin takacağı şık bir bayan kemeri ile ayrı bir şıklığa kavuşarak mükemmellik sağlayacaktır.
Özellikle genç kızların tarzını yansıtan bir model olması gençlerin gözdesi bir kapri olmasına neden olmaktadır. Çünkü kahverengi renk seçilmiş ve diz altı bağcık olması nedeni ile kaprinin büzgülü olmasına olanak verilmiştir.  Beli kemerli olduğundan sizler farklı renklerde kemer takabilecek ve böylece kendi tarzınızı ifade edebileceksiniz. Cepler ile süslenmesi farklılık yaratmıştır.
Sade bir tarz tercih edilmiş ve kırmızı renk ile tamamlanmıştır. Dar kesimli , cepli ve zımba kullanılmıştır. Mesela bu kapri modelini açık tonlarda ki renkler ile kombin ederek ufak değişiklikler yapabilirsiniz. Özellikle günlük hayatınızda giyebileceğiniz bir tarz da yapılması da hem rahat etmenizi sağlayacağı gibi hoşlukta kandıracaktır.
Mavi renkli ve spor tarzında yapılmıştır. Artık günlük pantolon aradığınız zaman bu stil ile yapılan kapriyi tercih edebileceksiniz. Ayrıca tişörtler ile kombin ederek daha ayrı bir güzellik katma şansını da yakalayacaksınız.  Kaprinin spor tarzı olması nedeni ile seçeceğiniz tişörtlerin spor tarzını yansıtmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.
Farklılık ve şıklık yakalamak istediğinizde bu kapriyi seçmeniz ile mümkün olacaktır. Çünkü seçilen kumaş türü ve yapılan model ayrıcalıklı olmasına neden olmaktadır. Mükemmelliği yakalamak için ise pembe desenli kumaş ile şerit yapılmış ve bu da kaprinin gösterişli olmasına olanak sağlamıştır. Yapılan şeridi hem kemere hem de ceplere ilave ederek farklılığını kanıtlamıştır.
Kotlardan vazgeçemeyenlerin tercihlerinde ilk sırayı alacak bir model diyebiliriz. Çünkü ince kot kumaş kullanılarak bel ve diz altında şık kot bağcık kullanılmasına özen göstermişlerdir.  Sade ve düz bir tişört bile sizlerin daha şık görünmenize yardımcı olacak ve spor tarzınızı yansıtacaktır. Ayırca kotun kumaş türünü ince seçmeleri sayesinde çok hafif bir kapri olacağı için rahatlığında simgesi haline gelecektir.
Siyah kot tercih edilmiştir. Bu kor tarzında diz altında siyah benekli kumaş yerleştirilmiş ve böylece hem kota hem de modele farklı bir stil yansıtmasına yardımcı olmuştur.  Klasik bir tarzda yapılmış ve farklılık sağlanması amacı ile cepler ve benekler kullanılmıştır. Bayan tişörtleri için kaçınılmaz bir fırsat olacak bu modeli kaçırmamanız da fayda var.
En mükemmel kaprilerden olması nedeni ile bu yaz sezonunda da damgasını vuracak modeller arasında yer almayı başarmıştır. Çünkü rengi ve modeli ile kedini kanıtlayarak bayanların aradığı bütün özelliklere sahip bir stili yansıtmaktadır.  Bağcıklar ve cepler ile süslenerek sizlerin daha zarif görünmenizi de sağlayacağını unutmayın. Özellikle ceplerin büyük olarak seçilmesi farklı olmasına neden olmaktadır.
Beyaz ince kumaş ile yapılan ve şıklığı yansıtan bir kapri modelidir. Çünkü özellikle yaz aylarında beyaz renk tercihlerde ön planda tutulduğundan dolayı hanımların dikkatini çekmeyi başarmıştır.  Ayırca yan kısımlara siyah düğmeler eklenmiş ve paça bitiminde katlanarak düğme ile tamamlanmıştır.  Kemer tercihinizi sizlerin zevkine bırakarak şık kombinler elde edebilecek ve kendi imajınızı kusursuz bir şekilde yansıtmanıza imkan sağlayacaktır. Her yerde ve her zaman giyebileceğiniz en muhteşem kapri modellerinden biri olarak sizlere sunulmuştur. 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski