Bayan Güneş Gözlükleri Modelleri

Yaz aylarında hemen hemen herkesin en güzel aksesuarı haline gelen güneş gözlükleri bu yaz sezonunda da bir çok markanın hazırlamış olduğu birbirinden şık modelleri ile yaz sezonunu açmış bulunmaktadır. Özellikle bayanların asla vazgeçemedikleri ve aynı zamanda da onlarsız yapamadıkları bu güneş gözlükleri hem onların ayrı bir güzellik içerisinde gösterdiği gibi güneşin zararlı ışıklarından da korumaktadır. Bu kadar çok tercih edilmesinin nedenlerinin arasında yer alan bu sebepten dolayı günlük yaşamlarında olduğu kadar deniz sahillerinde ve plajlarda da sıkça seçilmesine neden olmaktadır. Bu yüzden her hazırlanan model en ince detayına kadar düşünülüp her banın yüz hattına uyum sağlayacak şekilde tasarlanmasına ayrı bir özen gösterilmektedir. Ayırca gözlük modellerinde renk seçimleri sezonun trend renklerinden oluşmasına dikkat edilerek yapılmaktadır. Bu nedenle de her bayanın zevkine hitap ettiği gibi kıyafetlerine de uyum sağlaması çok kolay bir hal almaktadır. Kısacası sağlığınızı ve şıklığınızı düşünüyorsanız en yakın zamanda size özel bir tasarımı tercih ederek doğru bir seçim yapmalısınız. Kadınların en fazla kullandığı aksesuar modellerinden olan güneş gözlükleri yaz aylarının kurtarıcılarındandır. Uv korumalı olanları özellikle tercih etmelisiniz ki göz sağlığınızla ilgili bir sorun oluşmasın. Biz kadınlar yine de görselliğe önem veririz. Kalın çerçeveli olanların modası sanırım geçiyor. Aynalı gözlükler moda oluyor. Onları takmam elimi bile sürmem demeyin. Moda olunca insan değişiyor. Güneş gözlüğü takmayı bırakın bunun dışında neler neler giydik değil mi moda uğruna. Siz yine de bir göz atın derim gözlük modellerine. Bu kadar fazla güneş ışını varken hem gözlerimiz korunsun hem de modaya ayak uyduralım. En özel markalar bile en güzel gözlüklerini sunuyor bizlere. Bayan güneş gözlükleri modelleri arasında modelleri beraber inceleyelim. Bu surumda en güzel gözlükleri sizlere sunalım. Değişik çerçevelere alışkın olmasak da açık olabiliriz. Farklı modeller kullanmaya açık olabiliriz. Renkli gözlükler ve çerçeveler kullanabiliriz. En değerli aksesuar seçenekleri arasında olan bu modeller göz atmakta yarar var. Oldukça fazla kullanıyoruz aslında fark etmesek de. Kocaman ve dikkat çekici. Farklı ve yorumsuz.
Pembe tonlarında yapılan ve yüz hatlarınıza uyum sağlayacak şekilde tasarlanan bu model her bayanın beğenisini ve ilgisini kazandığı için sizlerinde zevkinize hitap edeceğinden hiç bir kuşkunuz olmasın. Camları enli şekilde tasarlandığı gibi ayrı bir özellik katması amacı ile altın renginde sarı renk yan kısımlarına ilave edilmiştir. Böylece gösterişi yakaladığından dolayı  ağır kıyafetleriniz ile ahengi yakalayacaktır. İlk gözlüğümüzden başlasak fena olmaz. Kırmızı siyah renklerin kullanıldığı zig zag tırtıklı model ilginizi çekebilir. Değişik modelde aksesuar kullanmak isteyenler bunu tercih edeceklerdir.  Renkleri ile dikkat çeken bu tasarımlar sizin de ilginizi çekecek. Camının tonu da farklı olunca değişikliği yakalamış olacaksınız.
Güneş gözlüklerinden en son tasarım içerisinde yer alan  modellerden sadece birisi olmayı başaran mükemmel bir güneş gözlük modelidir. Çünkü çerçevesinin  farklı şekil ile dizayn edilmesinin dışında yer alan diğer unsur ise bir çok renkler uygulanarak rengarenk bir görünüm kazanması sağlanmıştır. Böylece yapacağınız kombinler de renk sorunu yaşamadan her kıyafeti kusursuz bir şekilde tamamlayan en hoş aksesuar olacaktır. Şeffaf ama kahverengi tasarım gözlük biraz klasik bir modele geçiş yapsa da her giysi her ayakkabıya da çanta modellerine uyum sağlayacaktır. Kare ile yuvarlak olma arasında kalın bu tasarım oldukça rahat kullanılabilecek türden. Seveceğinizden eminim. Çok tarz olmasanız da güzel olacak ve rahat edeceksiniz.
İlk baktığınız zaman klasik bir görünüm içerisinde sizlere görünse de farklılığını sağlayan hardal renginde ki gözlük çerçevesi olacaktır. Nedeni ise  gözlüğünün camlarının koyu renk ile yapıldığından dolayı hardal rengi uygun görülerek bu yönde seçimlerini kullanmışlardır. Ayrıca çerçevenin cam kısımlarının yan taraflarında yer alan desende  ayrıcalıklı olmasına olanak sağlamıştır. Metal kenarlı kemik çerçeveli gözlükler. Biraz farklı bir tabir olsa da bayan güneş gözlük modellerini anlatmaya yetiyor. Beyaz bordo ve kahverengi tonlarda olanları arasında kararsız kaldım. Sanırım yaz dolayısıyla beyaz olacağını düşünüyorum. Farklı modeller ya da farklı renkler benim değişik hissetmemi sağlıyor. Böyle hissetmek istiyorsanız deneyin hanımlar.

Özellikle spor tarzını yansıtması nedeni ile spor kıyafetlerinin vazgeçilmez güneş gözlüğü olacağından emin olabilirsiniz. Bu modelin özellikle genç kesimin çok tercih edilmesinden dolayı bir çok renkler ile çerçeveler yapılarak hanımlara sunulmuştur. Camlarının zaten oval şeklinde olması  ve yan kısımlarının ince metal ile tamamlanması sonucunda  zarifliği yakalamış ve bunu sizlere yansıtmayı başarmıştır. Hafif siyah renklerde camı ile beyaza yakın çerçevesi değişik sapları ile değişik kombinler yapmanızı sağlar. Spor da bile takabileceğiniz kadar rahat bir modele sahip olan tasarım hayli dikkat çekici. Beğenenler el kaldırsın. Birçok kombinde kullanabileceğimden sanırım çok hoşuma gitti. Gözlükçüye mi uğrasam ne.
Güneş gözlüğünün çerçevesi kemikten yapılmış olmasının yanı sıra camlarının da su yeşili renginde seçilmesi nedeni  ile en hoş model olmayı başaran kusursuz bir modeldir.  Ayrıca su yeşili renginde olan camlara uyum sağlamak için gri tonlarında camların üzerine çerçeve yapılarak yan kısımları renkli desenli çerçeve şeklinde tamamlanmıştır.  Bu nedenle sportif görünmenin yanında fit görünüm kazanmak için bu modeli seçebilir ve arzu ettiğiniz güzellik içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. İşte mor çerçeveler. Hafif renkler. Kemik metal karışımları. Tarzınızı ortaya koymaya yetecek kadar harika. Takın bu tasarımı ve kendinize güveniniz gelsin. Mor spor ayakkabı modeliniz ve topuklu ayakkabılarınız ile harika olabilir. Siz ne dersiniz hanımlar. Renkleri mevcuttur herhalde ama bu gayet yeterli.
Büyük bir güneş gözlüğü şeklinde tasarlanması sebebi ile göz çerçevenizi kaplayacaktır. Bunun için de hem gözleriniz zararlı ışınlardan korunduğu gibi farklı bir şıklık kazanmış olacaksınız. Ayırca renk seçimini de son trend renkten yana kullanmaları da sizlerin modayı yakalamanızı sağlayacaktır. Zaten son zamanların trendi olan büyük çerçeveli gözlükler bu yaz sezonuna da damgasını vuracağından dolayı bu tarzlar da seçim yaparak en doğru kararı vermiş olacaksınız. Yanları burgu şeklinde olan kemik renkli sedef desenli bayan güneş gözlükleri modelleri aslında biraz daha geriye dönük modeller gibi. Retro tarzda kullanmak isterseniz size kalmış. İki renk seçeneği mevcut. Ama ben yan taraftaki burgulara takıldım. Çok hoşuma gittiler.

Bal rengi tonlarında yapılmasından dolayı gözlere ayrı bir güzellikte görünmesine olanak sağlamıştır.  Çünkü camlarının çok büyük ve kenar kısımlarının ince şekilde dizayn edilmesi değişik bir model olmasına imkan vermektedir. Böylece kullanımının rahat olacağı gibi sizlerinde en rahat güneş gözlüğü takmanıza fırsat vereceğini unutmayınız.
Kış sezonunda da fuşya rengi kendi imzasını atmayı başararak bu yaz sezonunda bayanların hem kıyafetlerinde hem de aksesuarlarında yer almayı başarmıştır. Bu yüzden de hanımların olmazsa olmazlarından olan güneş gözlüklerinde de bu fuşya rengini kullanmayı ihmal etmeyerek hem bayanların gönüllerini kazanmayı başarmışlar hem de renk açısından trendini devam etmesini sağlamışlardır.  Gözlüğün yan kısmına yapılan işleme gözlere doyurucu bir güzellik katmasına olanak sağlamaktadır. Altın renginde metal aksesuarlar bordo tonları ile birleşince işte bu tasarım ortaya çıkmış. Yuvarlağa yakın modelleme de siyah camlar eşlik etmiş. Klasik tavırları var her ne kadar bordo olsa da klasiklikten kurtulamamış. Kullanılabilir hem de özgürce.
Büyük şekilde yapılan camlarının koyu renk seçilmesi özellikle deniz sezonunun açılması nedeni ile tercihlerinizde yer vermenize olanak verecektir. Ayırca kullanılan çerçevenin bir çok renklerden oluşması sayesinde de farklılığı yaratmasına neden olacaktır.  Kenar kısımlarına küçük taşların ilave edilmesi şıklığında göstergesi olacağından şüpheniz olmasın.
Çimen yeşili renginde yapılmasından dolayı zenginlik katmak için siyah ince çizgi eklenmiştir. Eğer sizler de her bayan gibi zerafeti ve son trendi yakalamak istiyorsanız sizlerin imajına olduğu kadar zevkinize de hitap edecek olan bu modelleri kaçırmamalısınız. En hoş yönü ise açık tonlarında yapılması farklılığı yaratacağı gibi sizlerin ayrıcalıklı olmasına da imkan sağlayacaktır. Ayrıca bu güneş gözlükleri çok rağbet görmesinden dolayı kendi kategorinde bir akım başlatarak hanımların daha şık görünmesini sağladığı gibi vazgeçilmez modeller arasında yer alarak sizlere sunulmuştur. Yine metal çerçeve yine kemik çerçeve karışımı. Hardal tonu ile altın sarısı karışımı. Siyah renklerde karıştırılmış. Kalın gözlük sapları ince çerçeveler ile harmanlanmış. Moda olsa da olmasa da takmak istediğim modeller arasında yer alabilir diye düşünüyorum. Sevgili okurlarımız değişik öneriler olabilir. Bir de burada olamayan aynalı gözlüklerden bahsedelim. Aynalı gözlükler oldukça modern tavırları ile karşımıza çıkmış. Özellikle renkli camlar bu sezonun trendi gözlüklerinden. Camlar moda, çerçeveler moda. Kalın ve siyah çerçeveler, metal renkli kalın olanlar ile yarışa girmiş.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski