Aris Tektaş Yüzük Modelleri

Sizler de eşlerinize kalıcı ve değerli bir hediye vermek isterseniz hiç düşünmeden vereceğiniz karar aris tek taş yüzük modellerinden biri olmalıdır. Çünkü yüzük modellerinin kusursuz ve kaliteli olması nedeni ile gören her bayanı kendine hayran bırakarak yüzüklerde kendi damgasını vurmaktadır. Ayırca bu kadar çok değerli olması sebebi ile eşlerinize veya sevdiklerinize verdiğiniz zaman sizin ona verdiğiniz değeri en iyi şekilde dile getirecek olmasından kuşkunuz olmasın. Sadece eşlerinize değil evlilik teklifi yapacak olan beylerinde en büyük kurtarıcısı olacaktır. Nedeni ise evlenme tekliflerinde adeta gelenek haline gelen tek taş eşliğinde evlenme teklifleri bu tarzlarda yapıldığından dolayı sizlerin vereceği hayatınızın en önemli kararını anlamlı olduğu kadar bu yüzükler ile taçlanmasına olanak sağlayacaktır. Bunun için tek taş yüzüklerinde herkesin tercih ettiği bu aris yüzükleri ile sizler de seçimlerinizde yer vererek çok doğru ve yerinde bir karar olduğunu göreceksiniz. Modellerinde ise her türlü renklerde taşlar kullanılarak bu değerli taşların yüzüklere kattığı güzellikler ayrıcalıklı olmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden sizlerin eşlerinize veya sevdiklerinize yapacağınız küçük sürprizlerin daha özel bir anlam taşımasını arzuluyorsanız tercihinizi bu modellerden yana kullanmalısınız. Hanımların en çok kullandıkları aksesuarlardan biri olan tektaş yüzükler Ariş ile hayat bulmaya devam ediyor. Ariş tektaş bayan yüzük modelleri konusunu ele alacağız bugün. Parmaklarımızın en sade süsü yüzükler evlilik teklifinden doğum hediyesine kadar her şekilde hayat bulabiliyor. İster renkli görüntüler verebiliyor ister saf pırlanta ile parmaklarımızın arasına karışabiliyor. Değişen ve gelişen teknoloji ile süslenme sanatı da boyut ve şekil değiştiriyor. Çeşitli modeller ile yaşamımızda yer bulan yüzükler hayatın her dalından ilham alabiliyor. Genellikle sade sadece pırlantadan oluşan tektaşlara zümrüt ve yakut gibi minik taşlar eklenebiliyor. Görselliğe önem verdiğimizden dolayı da ne kadar pırıltı o kadar hoşumuza gidiyor diyebilirim. Oldukça başarılı tasarımlarda hayatımıza renk katıyor hanımlar. Şimdi bu başarılı tasarımlardan bir kaçına göz atmanın zamanı geldi diyebilirim. Değerli taşların süslediği bu yüzükler modern dünyamızın modern tasarımlarındandır.

Yüzüğün ortasına gösterişli ve değerli büyük yeşil taş yerleştirilerek ağır görünmesini sağlamışlardır. Ayrıca kare şeklinde şekil verilerek ortasına pırlanta taş ilave edilmiş ve böylece çiçek motifini yansıtmasına olanak verilmiştir.  Bu nedenle çiçekleri ve renkli taşı bir yüzük modelinde kullanarak zengin görünüm kazanmasını sağlamışlardır. Ayırca parmağınıza taktığınız zaman farklı bir güzellik içerisinde bir görünüm kazanacağından emin olabilirsiniz. Üzerinde sadece pırlanta olan bu tektaş yüzük alışkın olduklarımızdan sonra form değiştirmişe benziyor. Bu nedenle de her zamankinden farklı. Üç tırnaktan oluşan bu model hakkında söyleyebileceğim iki ayrı koldan gelen ve pırlantalı oyuklar hayli dikkat çekiyor. Pırlantanın rüyası içerisinde iseniz yapmamız gereken sanırım son derece bol taşa sahip olan bu tasarımdan edinmek.
Kıvrımlı şeklinde ortada birleşen ve aynı zamanda da yüzüğün kenar kısımları pırlantalar ile süslenen mükemmel modellerden birisi olarak değerli hanımlara sunulmuştur.  Yüzüğün orta kısmı ve birleştiği yerde  büyük taş eklenerek çiçek görünüm verilmeye çalışılmış ve bunu da en iyi şekilde başarmışlardır. Farklılık yaratmak için de kenarlarının birini tek diğerini ise iki sıra halinde dizayn etmişlerdir. Dört tırnaklı ve tek tarafı çift sarmallı olan bu çeşitte ise zariflik devam ediyor. Kibar olan modeller benim için çok daha avantajlı oluyor. Genellikle tüm davetlerde kullanılabiliyor ve tüm elbise modelleri içinde uyumlu olabiliyor. Her dönemin eskimeyen taşlarından olan pırlanta elmasın en zarif hali.
Pırlantalar her zaman bayanların hayır diyemeyeceği taşlar arsında yer aldığından dolayı bu tek taşlı yüzükte de pırlantalara öncelik tanınmıştır.  Zaten tek taş denilince hemen hemen herkesin aklına gelen tek model pırlantadan oluşarak daha değerli model görünümü verdiğinden dolayı sizlerinde eşlerinize veya sevdiğinize vereceğiniz en özel yüzük de bu model olmalıdır. İki kullanımlı diyebileceğimiz çeşitlerden. İki ayrı şekilde kullanılabilir. İster beraber kullanın, ister ayrı ayrı kullanın. Üstelik parlak ve havalı. İnce olan ölümü her yeri taş dolu . Diğeri oldukça büyük tek bir taş ile süslenmiş. Etrafı yine minik taşlar ile süslü. Yine dört tırnak kullanılmış.
Bu iki yüzüğün arasında ki fark sizlerinde göreceği gibi bir yüzükte sadeliği yansıtmakta diğer yüzükte ise gösterişi sunmaktadır. Bu yüzden sizler karar vereceğiniz zaman gününüzün anlamına ve değerini göre seçmelisiniz. Böylece özel günlerinizi daha özel kılarak hayatınızda yer vereceğiniz en mutlu gününüz olacaktır. Zaten pırlantalardan oluşması sayesinde de seçkin bayanların parmağında çoktan yerini almıştır.

Özellikle evlenme teklifi yapacaksanız bu yüzük modeli sakın kaçırmayın. Çünkü sizlerin duygularını ifade etmenize yardımcı olacak ve gününüzün anlamına daha değerli olmasını sağlayacaktır. Yüzüğün ortasında yer alan taşın çevresi gösterişli bir kalp ile çevrelenmiş ve pırlantalar yerleştirilerek daha mükemmel olmasını sağlamıştır. Ariş tektaş yüzük modelleri içinde kalpli bir model. Çıkageldi ve hayatımıza girdi bile. Kalpli modellerden genellikle hanımların çok hoşlandıklarından bahsetmiştik. Bu nedenle geri dönmeyeceğim ama bunun da güzelliğinden bahsetmeden geçemeyeceğim. Klasik tasarımlar arasına girmeyi başarmış olan bu yüzük alkışı hak etti.
Bu yüzük modelinde de kalp şekli seçilmiş ve farklılık yaratmak amacı ile orta kısma yerleştirilen taşın kenar kısmına kanca şeklinde monte edilmiştir. Modelin zarifliği yansıtmasından dolayı hanımların zarif parmaklarına ayrı bir zariflik katacağı gibi muhteşem şekilde görünmesine imkan yaratacaktır. Süslemeler kullanılan pırlantaların ön planda görülmesi için beyaz altın ile yapılarak kusursuzluk içerisinde görünmesine olanak vermektedir. Kalpli modellerden girmişken konuya burada gördüğümüz zariflikten de alıkoymak olmaz herhalde diye düşündüm ve bu tarz isteyenler için bir çeşit belirledim. Tektaş pırlantanın yanında asılı kalmış gibi görünen kalp içimizi şimdiden ısıttı bile. Sizin de aynı şeyi düşündüğünüzden eminim. Bekli güzel bir hediye de olabilir beyler.
Kullanılan pırlantanın bir çiçek içerisinde görünmesini sağlamak amacı ile ortada yerleştirilen taşın kenar kısımları kalın şeritler ile çevrilmiştir. Parmağınızın üst kısmında kalan bölümü de küçük pırlantalar ilave edilerek yapılması nedeni ile de zenginlik katılmıştır. En güzel yanı ise yapılan modelin yüzüğün üst kısmında uygulanarak olması sizlerin parmağınızda sorun yaşamadan takmanıza olanak sağlayacaktır. Kraliçe tacı gibi olan bu taşın çevresindeki tırnaklar altı adetten oluşmakta ve sanki taş için tahta oturmuş havası vermekte olduğunu söyleyebiliriz. İki kattan oluşuyor ve yanlardan gelen taşlarda bu detaya başka bir hava katıyor.
Son zamanlar da altın çeşitlerinden beyaz altın hanımların favorilerinden birisi olmuştur. Çünkü artık sarı altın biraz demode tarzında görünüm sergilediğinden dolayı beyaz altınlar daha zarif görünümün simgesi haline gelmiştir. İşte bu neden ile bu yüzük modelinde de beyaz altın ile yapılan ve taşlar ile süslenen mükemmel modellerden birisi olarak görmekteyiz. Şöyle karşıdan baktığımızda kelebekli bir şekilden bahsedebiliriz. Değerli taşların doğayla birleşimi gibi bahsedebileceğimiz türden bir yüzük modeli. Oldukça başarılı görünüyor. Pırıltısı ise çok ötelerden bile fark edilebilir derecede. Işıl ışıl olmak isteyenlerin tek adresi burası gibi duruyor.

Daha ağır bir görünüm kazandırabilmek için  nakış edası ile işlemeler yapılmıştır. Böylece ağır görünümün yanı sıra gösterişi de yakalamasına izin verilmiştir.  Yüzüğün orta kısmı yuvarlak şeklinde yapılmış ve ortasına taş yerleştirilerek istenilen görünüm verilmeye çalışılmıştır. Kenar kısımlarına kare şeklinde şekiller verilerek farklı bir tarz yaratılmak istenmiş ve bu nedenle de değişik modeller de yüzük arayışı içerisinde olan hanımlara özel yapılmıştır diyebiliriz. Çok ışıltılı başka bir model daha var burada. Her yeri taş ve orta büyüklükten biraz daha fazla gibi duruyor. Yanlarda, ortada, her yerinde taşlar dolu. Ağır bir model olan Ariş tektaş bayan yüzük modelleri içinde asaleti olan bir tasarım diyebilirim.
Mükemmelliğinin yanında muhteşemliği de sergileyen bu model herkesin beğenisini kazandığı gibi sizlerinde beğenisini kazanacağından emin olabilirsiniz. Eğer eşinize çok değerli ve bir o kadar da anlamlı bir armağan arıyorsanız hiç bir şekilde tereddüt etmeden bu model sayesinde hem değerli bir hediye etmiş olacaksınız hem de eşinizin gönlünde taht kurmayı başaracaksınız. Renkli doğal taşların cazibesinden bahsettiğimiz oldu. Bu sefer safir bizlere konuk oldu ama etrafı yine pırlanta dolu. Çiçek görüntüsünün verdiği his insanı rahatlatıyor. Klasik bir modeli ama her severinde beğeniyorum. Kolye modeli de var üstelik.
Sadeliğinin yanı sıra modeli ile de çok özel bir yüzük görünümü içerisinde olması  sebebi ile farklılığı sayesinde gözde olmayı başarmıştır. Çünkü siyah taş ile yapılmasının yanı sıra kenarlarının kıvrım şeklinde taşın alt kısmında birleşmesi biraz da olsa sizlerinde dikkatini çekmeyi başaracaktır.  Zaten ilk göze çarpan model olması da hanımların  gözünden kaçmayarak tercih eden hanımların parmağında zarif bir şekilde yerini almasını sağlamıştır. Siyah pırlanta burgu şeklinde gelen kollar. Asalet ve fazlası var bu tasarımda. Elmasın u rengi az olsa da çok değerli. Maddi açıdan da oldukça değerli olan bu model için söylenebilecek çok söz var. Hanımlar hayal gücümüzü ne kadar zorlayabiliriz bilmiyorum ama her giysi ile uyumlu net bir model.
Renkli altından yapılmasından dolayı fazla süslemeler yapılmayarak sadece üst ve orta kısmında taşlar ile yüzüğün renginde çiçek motifi şeklinde uygulanmıştır. Zaten yüzüğün renginin hoş bir renk ile seçilmesi farklı bir tasarım olmasına müsaade etmektedir. Bu nedenle de taşın ve renkli altının birleşmesi sonucu mükemmel bir şekilde parmağınızı süsleyecektir. Sarı altın incecik yapısı ile bu çiçek modelinde buluşuyor. Zarif kadınların kibar parmakları için ideal olan yüzük sizlere adeta bir rüyayı yaşatacak. Bence günlük kullanımlar için oldukça uygun. Hem sezonun ince yüzük modellerine de pek uyuyor. Maddiyatı da fazla değil gibi. Denenmeli, görülmeli.
Muhteşem şekilde görünmesini sağlamak amacı ile kullanılan taşın kenar kısımları kalpli şekiller ile süslenmiştir. Bu tarzlar da yapılan tek taşlı yüzükler nedense daha çok beğenilmekte olmasından dolayı yine bu  sezonda da trendini devam ettirmeyi başarmıştır: Çünkü kullanılan modelin ve yüzüğün renginin doğru seçilmesi kusursuz olmasına yardımcı olmuştur.Tektaşı ve burgu görüntüsü ile aynı gibi gelse de farklılıklar göze çarpmıyor değil. Minik sarı kalplerin yanlarda oluşturduğu bu uyum ve farklılık değişik yüzük severler için hazırlanmış. Her zaman ki modeller gibi dursa da nüans her zaman fark edilir.
Yüzüğün yarısının sadece taşlar ile donatılmış olması yüzüğün yapımında kullanılan değeri ve özeni yansıtmasına neden olmuştur.  Bu açıdan baktığınız zaman sizler de mükemmelliği ve farklı bir tarz aradığınız için sizlerin zevkinize gözlerinize hitap ettiğini anlayacaksınız. Ayrıca özel kıyafetler ile tercih edildiği zaman farklı bir tarz olarak sizlere yansıtılacak olması memnuniyetinizi  sağlayacaktır. Çift sıralı pırlanta ortada ki çift pırlanta ile birleştirilmiş. Sık sık olması oldukça hoş durmuş. Yarıya kadar süslenmiş ve harika bir hava oluşturmuş. Elimizi rahatsız etmeyecek konumda olan bu model kolayca hazırlanıp çıkmak için ideal takılardan. Takı modelleri konusunda başka bir detaya gerek bile kalmıyor.
İki sıra halinde yapılmasının yanında yüzüğe yapılan işlemeler sayesinde sizlerin her zaman özel olmanızı sağlayacaktır. Böylece hem taş hem de işlemeler değişikliğin ve özel bir tasarım olmasının kanıtı olacaktır.  Ayrıca bu model de bir çok özelliğin bir arada kusursuz bir şekilde dizayn edilmesi sizlerin gözlerinde yarı bir güzellik içerisinde görünmesine olanak verecek ve tek tercih edeceğiniz yüzük modelinin bu olmasına izin verecektir. Bunların yanı sıra iki sıra olması da zengin bir model olmasının yanında modeli ile en çok aranılan tek taş yüzük olmasına imkan verecektir. Gayet gösterişli. Bunu seven hanımlar ortada bulunan taştan ayrı başka bir taş daha isterlerse birbirinden ayrı sıralarda gelen ortası boşluk olan bu tasarımı seçebilirler. Altta bulunan ve yanlardan iyice görülen diğer figürlerde dikkatinizi çekmiştir.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski