Aker Eşarp Başörtüsü Modelleri

Eşarp denilince ilk akla gelen marka aker eşarp başörtüsü modelleri olmaktadır. Çünkü kalitesi ve modelleri ile kendini en iyi şekilde kanıtlamış olması ve her bayanın zevkine hitap etmesi nedeni ile dünya markalarının arasına girmeyi de başaran bu modeller sizlere de ayrı bir güzellik ve şıklık katacağından şüpheniz olmasın.  Renk ve desen konusunda çok zengin bir kataloğa sahip olması ayrı bir rağbet görmesine neden olmaktadır. Bu yüzden de aranılan marka konumuna haline geldiğini görmekteyiz.  Desenlerinde çiçek desenleri, çizgili, kareli ve hatta karma desenlerden oluşan harika eşarplar hanımların beğenilerini kazanmaya devam ediyor. Saten ile yapılanlar, satenlerin parlak ve canlı rengi sayesinde gözlere hoşluk yaratan ayrı bir güzelliği olmasından dolayı sizlerinde zevkine hitap edecek ve en şık kombini sizler yapmış olacaksınız. Kış için hazırlananlar ise daha ağır tonlar yapılması uygun görülerek muhteşem şekilde dizayn edilmiştir.

Su yeşili rengi ile kendini kanıtlamıştır. Ayrıca üzerine yapılan her renkten oluşan kalp desenleri ile de beğenilmesine neden olmakta ve açık tonlarda olmasının verdiği avantaj ile özellikle yaz aylarında sizlerin aradığı niteliklere sahip olacaktır. Kıyafet seçimlerinizi bu tonlara yakın yaptığınız zaman kusursuz aynı zamanda da çok şık kombinler yaratacağınızı unutmayın. 

Bir çok rengin kullanılması nedeni ile gözlere ayrı bir hoşluk yaratan muhteşem eşarp modelidir diyebiliriz. Bu yüzden de sizler de bu modeli tercih ettiğiniz zaman doğru bir karar vermiş olmanın rahatlığını hissedeceksiniz. Kirli beyaz üzerine yapılan desende yaprak deseni seçilmiş ve koyu tonlara ağırlık verilerek daha gösterişli olması sağlanmıştır. Her bayana ayrı bir güzellik katacak lan bu aker eşarbı ile sizler de istediğiniz görünümü kazanacaksınız.
Farklı desenlenen ve bunun için de farklı bir tasarım olan bu eşarp ile gösterişi yakalayabileceksiniz. Nedeni ise desen olarak fiyonk tercih edilerek ve bu fiyonkları değişik renkler ile dizayn edilmesi sayesinde çok zengin bir görünüm elde edilmiştir. Ayırca krem üzerine yapılması da desenin ön planda görülmesini sağlamış ve en şık modellerden birisi olmayı başarmıştır.
Son zamanların gözde rengi haline gelen turkuaz her bayanın favorisi olmayı başararak renk tercihlerinde seçimlerin arasında yer almaya devam etmektedir. Eşarbın kenar kısımları küçük karelerden oluşarak orta kısımlarını ise farklı ama ilgi çekici desenlerden olması sayesinde kusursuz olmayı başarmıştır. Sizler de modadan geri kalmak istemiyorsanız bu tarzlar da eşarp tercih ederek modayı yakalaya bilirisiniz.
Siyah puantiyelerin hakim olduğu ve renkli güller ile tamamlanan bir modeldir. Böylece hem puantiyeli hem de renkli güller ile bezenmiş olması nedeni ile iki deseni bir arada eksiksiz bir biçimde sizlere sunmuşlardır. Mesela özel günlerinizde takabileceğiniz gibi günlük olarak ta takmanın olanağına sahip olacaksınız. Ayırca yapılan yeşil yapraklar da daha canlı bir görünüm elde etmesini sağlamıştır.
Özellikle kalp şekilleri ile süslenen ve bu kalpleri iki farklı desen olarak tamamlanmıştır. Çünkü kalplerin bir deseninde kahverengi kalpler ama içi boş olarak yapılmış ve diğer kalpler ise içleri farklı şekiller de tamamlanmıştır. Bunun için de yeni bir tasarım olarak hanımların zevklerine sunulmuştur. Ayrıca eşarbın rengi de hoş bir şekilde seçilerek eşsiz bir güzellikte olmasını sağlamıştır.
Renkli çiçeklerden ve yapraklardan oluşan ve desenlenen mükemmel model olarak görmekteyiz. Çünkü yapılan desen de çiçeklerin elde edilmesi için canlı renkler özel olarak seçilerek çok gösterişli aynı zamanda da mükemmelliğini kanıtlaması amaçlanmıştır. Renklerin çok çeşitli olması da sizlere çok şık kombinler yaratma imkanı sağlayacaktır.
En hoş eşarp modeli olarak karşınıza çıkacak olan bu modelin en büyük özelliği pastel tonlarında yapılması sayesinde muhteşemliği de yanında sizlere sunacaktır. Nedeni ise pastel tonları her bayanın hayır diyemeyeceği renkler arasında yer alması diyebiliriz. Bunun için de bu tonların kendine özgü ayrı bir güzellikte kendini sergileyerek sizlerinde beğenisini kazanacaktır.

Küçük ve büyük beyaz çiçekler ile donatılmıştır. Ayırca yeşil ve krem tonları da kullanılarak desenin  daha göz önünde olmasını sağlamıştır. Çünkü çiçek desenleri ister kıyafetler de olsun ister aksesuarlarında veya eşarplarında bayanların yanında her zaman ayrı bir  yeri vardır. Renk açısından çok zengin olması sizlerinde güzelliğinizin farklı olmasına neden olacaktır.

Yatay ve dikey yapılan gri çizgiler sayesinde küçük karelerin oluşmasına neden olmuştur. Böylece  deseni kare üzerine dizayn ederek daha mükemmel kılmasına olanak vermektedir. Ayırca karma desenlerden oluşması da değişik bir stil halinde olmasına olanak sağlayarak her yerde takınmanıza fırsat yaratacaktır. 
Yazlık eşarplar da genellikle açık tonlar kullanılarak yaz sezonuna uygun olabilecek modellere ağırlık verilerek bayanların kusursuz görünmelerine yardımcı olmaktadır. Bu yüzden de kıyafet tercihleriniz de yapmanız gereken renk ahengini yakalamanız olacaktır. Zaten her rengi bulabileceğiniz için hiç bir problem ile karşı karşıya gelmek zorunda kalmadan en şık bayan olacağınızdan şüpheniz olmasın.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski