2013 Sezonu Mayokini Modelleri

Herkesin dört gözle beklediği yaz sezonun açılması nedeni ile tatil planları yapan hanımların en büyük ihtiyaçlarından olan mayokiniler bu sezonda da muhteşem modellerden meydana gelmektedir. Bütün hanımların zevklerine hitap eden 2013 sezonu mayokini modelleri tatil hazırlığına başlayan hanımların  hem zevklerine hitap edeceği gibi mayokinilerde aradıkları bütün özellikleri bulabileceklerdir. En büyük özelliği olan mayoyu ve bikiniyi bir arada bulaştıran ve hanımların üzerinde kusursuz bir şekilde görünmesi sayesinde sizlerinde çok zarif ve aynı zamanda da çok çekici kılacaktır. Renk ve desen açısından bir çok model olarak tasarlanması nedeni ile hem şıklığı hem de trendi yakalamanın memnuniyetini yaşayacaksınız. Zaten son zamanlar da bayanların gözdesi haline gelen bu modeller sizlerin alış veriş yapmadan önce mutlaka görmeniz gerekmektedir. Modasını da uzun yıllar da devam ettirecek olması hanımların avantajlı olmasını sağlayacağı gibi kullanım yönünden de onların rahatlığını sağlayacaktır. Kısacası zarifliği , şıklığı ve rahatlığı bulabileceğiniz  tek model bu mayokiniler olacağı için bir an önce kendi zevkinize hitap eden modeli tercih etmeniz gerekiyor. 
Renk tercihini beyaz renk olarak yapmışlardır. Ayırca boyundan askılı ve hafif göğüs dekoltesi sayesinde sizlerin de üzerinizde kusursuz bir şekilde görünmesini sağlayacaktır. Aksesuar olarak ise askılara takılmış ve bu aksesuar sayesinde de büzgüler oluşmuştur. Beyaz rengin sadeliğini ve güzelliğini sizlerin üzerine yansıtacak olan bu model çok hoş görünmenize olanak sağlayacaktır. 
Kırmızı rengin canlılığını bu mayokinide de kullanarak daha çekici görünmenize imkan verecektir. Ayrıca model de ince askılı ve göğüs kısmından başlayarak bel bölgesine kadar çok şık fırfırlar işleve edilmiştir. Sade bir model görünümü verse de  kullanılan kırmızı renk sayesinde gösterişli bir model olmayı başarmıştır.  Bu yaz sezonuna damgasını vuracak mayokini modelleri arasında yer alarak sizlerinde beğenisini kazanacaktır.
Desen olarak denizci deseni tercih edilmiş ve beyaz benekler ile tamamlanmıştır. Boyundan ip askılı olması nedeni ile sizlerin daha rahat kullanması amaçlanmıştır. Ayrıca farklı bir desen ve model arayanların seçebileceği niteliklerde olması sebebi ile en hoş görünümlü modellerden birisidir diyebiliriz. Farklı bir stil ve farklı bir imaj arayanların modeli olacaktır.
Mayokininin üzerine yapılan işlemeler ile dikkatleri çekmeyi başararak hem sadeliği hem de şıklığı bayanlara bir arada sunmaktadır. Ayrıca beyaz rengi ile de yapılan işlemelerin ön  planda görülmesine dikkat çekilerek  sizlerinde beğenisini kazanacaktır. Farklı tasarımlardan birisi olan bu modeli her bayan gibi sizler de tercihlerinizin arasında yer vereceksiniz.
Tek renk seçilerek yapılan ve farklılığını sergilemesi için ise orta kısmına boğum yapılmıştır. Boğum kısmına ise gösterişli bir halka takılmış ve üzeri taşlar ile işlenmiştir. Bu yüzden de mükemmel görülmeyi başarmıştır. Turkuaz renginde yapılması da trend rengi yakalayarak sizlerin modayı yakalamanızı sağlamıştır. Kalın boyun askılı olmasının avantajı ise sizlere rahatlığı yaşatması olacaktır.
Bir çok rengin kullanılması sayesinde rengarenk olmayı başarmıştır. Çünkü genellikle koyu renklerin hakim olduğu bu model de ince askılara yer verilmiştir. Ayırca mayokininin roba kısmında ise kalın şeritler ile süslemeler yapılarak değişimi yakalamışlardır. Üzerinin boncuklar ile süslenmesi nedeni ile de farklı bir desen elde edilmiştir. Bu modeli tercih eden bayanlar kendini ayrıcalıklı hissetmelerini sağlayacaktır.
Baharı ve yazı sizlerin üzerine taşıyacak olan bu model renkli çiçekler ve güller ile desenlenmiştir. Ayrıca kenarları pembe renk ile şerit halinde yapılmış ve basen yan kısımlarına kurdeleler  bağcıklar ilave edilerek aksesuar görevini yerine getirmesi düşünülmüştür.  Göğüs dekoltesine öncelik verilerek mayokininin sizlerin üzerinizde eşsiz bir güzelliğe kavuşması planlanmıştır.
Genellikle bayanların kıyafetleri olsun aksesuarları olsun leopar deseni vazgeçilmez bir hale geldiğinden dolayı bu yaz sezonunda da mayokiniler de leopar deseni kullanmayı ihmal etmemişlerdir. Ara kısımlarına ise canlılık katmak için boru boncuklar yerleştirilmiş ve böylece leopar desenini ve boru boncuğu bir arada kusursuz kullanmayı başarmışlardır.  Ayrıca ip askılar tercih edilerek mayokiniye leopar resmini de eklemişlerdir.
Renklerin uyumunu yakaladığınızda yapacağınız çizgiler her zaman gözlere hoşluk kazandırmaktadır. Bu mayokini modelinde de lacivert ve beyaz ile kalın çizgiler uygulanmış ve mayokininin üst kısmı denizci amblemi desenlenmiştir. Ayırca ayarlanabilir askıları sayesinde de çok rahat bir şekilde kullanabileceksiniz. İki farklı desen olması çok zengin bir görünüm kazandırarak  çok beğenilmesine neden olmuştur.
Muhteşem bir model olmasını sağlayan öge örgü mayokini olmasıdır. Ayırca renk seçiminin doğru olarak seçilmesi ayrıcalıklı bir model olmasını sağlamıştır. Renk turkuaz seçilmiş ve orta kısmı file şeklinde tamamlanmıştır. Orta kısmı badem motifli ve zincir ilmikleri yapılmıştır. Diğer kısımları ise düz örgü şeklinde yapılmıştır. Sizler de el işine eliniz hünerli ise işleyerek farklılığınızı kanıtlayabilir ve mükemmel modeller yaratabilirsiniz.
Yaz aylarının vazgeçilmez rengi olan beyaz renk bu mayokini modelinde de seçilmiştir. Bu modelin özelliği ise yeşil taşlar ise süslenmiş olmasıdır. Böylece hem ağır bir model olmayı başarmış hem de sizlerin çok çekici olmasını sağlayacaktır.  İp askılı ve kenarları bant şeklinde dizayn edilmiştir. Böylece üzerinizde potluk yapmadan kullanmanızı sağlayacaktır.
Sıklamen ve siyah renk ile yapılmış harika model olarak sizlere bu yaz sezonunda sunulmuştur. Boyundan çift ip askılı olarak hazırlanmış ve basen kısımları da ip bağcıklar ile tamamlanmıştır.  Yapılan sıklamen rengin üzerine mavi tonlarda farklı desen uygulanmıştır.  Sizler de sadeliği arıyorsanız işte bu model sayesinde aradığınız özelliklere kavuşabilirsiniz.
Kahve tonlarının hakim olduğu ve bu yüzden de muhteşem bir model olmayı başarmıştır. Ayrıca mayokininin üst kısmı da büyük bal renginde yapılan büyük puantiyeler ile desenler daha hoş olmasını sağlamıştır. Orta kısmında ise ince çizgiler düşünülmüş ve alt kısmında ise farklı desen ile görünümü zenginleştirilmiştir.  Ortası ip bağcıklı olması nedeni ile de büzgülü olması sağlanmıştır.
Değişik bir leopar deseni uygulanmıştır.  Çünkü bu model de  leopar deseni daha küçük desenlenmiş  ve böylece kibar bir görünüm kazanmıştır.  Siyah askılı ve orta kısımda toplanmış olması göğüs dekoltesinin önemine dikkat çekmeyi başarmıştır. Modeli ve deseni ile dikkatleri üzerinde toplamayı başaran bu model sizlerinde zevkine hitap ederek beğeninizi kazanacaktır.
Siyah ve beyaz renk ile ahengi yakalayarak her bayanın çok beğeneceği bir tarz olarak hazırlanmıştır.  Siyah ve çok kullanışlı askıları ile kendinizi çok rahat hissedeceğiniz model haline gelmesini amaçlamıştır. Ayırca üzerinizde potluk yapmadan bir görünüm kazanması nedeni ile de çok zarif bir güzelliğe kavuşmanız kaçınılmaz olacaktır.
Rengarenk puantiyeler ile desen yapılması nedeni ile  orta kısmını sarı halkalar ile tamamlanmıştır.  Ayırca birbirinden hoş renklerin kullanılması sebebi ile de ayrı bir hoşluk kazanan bu mayokini her bayan tarafından çok beğenilerek rağbet görmesine neden olmuştur.  Boyundan geçmeli olarak tasarlanan ve böylece askı sorununu ortadan kaldıran bu model sizlerinde mükemmel ve aynı zamanda da harika bir görünüm içerisinde görünmenize yardımcı olacaktır. Kısacası hem trendi hem de şıklığı yakalamak isteyen hanımlar gibi sizler de bu tarzlar da tercihlerinizi yaparak tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz. 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski