Yazlık Kız Çocuk Ayakkabı Modelleri

Çocuklar çok hareketli bir yapıya sahip olduklarından dolayı onların en büyük ihtiyaçlarından olan ayakkabıları seçeceğiniz zaman ayrı bir önem vermelisiniz. Özellikle de yaz aylarında dikkat etmeniz konu ise onların hem rahatlığını sağlayacak hem de hareketlerini kısıtlamadan kendilerini özgür hissedecekleri ayakkabıları seçmek olacaktır. Bu yüzden de bir çok ayakkabı firması tarafından hazırlanan ve birbirinden şık tasarımlardan oluşan modeller kız çocuklarınız gibi sizlerinde beğenisini kazanacaktır. Bu yazlık kız çocuk ayakkabı modelleri kız çocuklarına özel olacağı için aksesuarlar ile süslenerek çok hoş görünümlere kavuşmasını sağlamaktadır. Bazı bir kaç modelinde ise sandalet tarzında görünüm elde edilerek kız çocukların sandaleti ve ayakkabıyı bir arada kullanmalarına olanak sağlamaktadır. Her tonda renklerin kullanılması nedeni ile de rengarenk modellerden oluşmasına neden olmuştur. Böylece bütün ayakkabılar canlı renkler ile yapılarak farklı güzellikler içerisinde minik kızlarınızın zevklerine sunulmaktadır. Desenlerde, figürlerde çiçekler , hayvan figürleri ve bir çok değişik aksesuarlardan yapılarak değişik tasarımlardan elde edilmiştir. Artık her kız çocuğuna özel mutlaka bir ayakkabı modeli olduğundan dolayı kızlar artık gönüllerine sevdikleri ve aynı zamanda da beğeneceği mükemmel ayakkabılara kavuşmanın mutluluğunu yaşayacaklardır. Hanımların ilgisi daha küçük yaşlardan itibaren başlıyor ayakkabılara. Bu nedenle bugün aklımıza Yazlık kız çocuk ayakkabı modellerinden bahsetmek geldi. Minklerin ayakkabıları da artık büyük hanımlarınkine benzer nitelikte. Renkli ve modern olanlarını görmek ister misiniz? Aslına bakarsanız minik kızlar için bile topuklu ayakkabı üretmişler. Sağlık açısından çok doğru olduğunu düşünmüyorum. Peki bu sevimli ayakkabılardan kızlarımıza almalı mıyız, bence almamalıyız tabi bu benim düşüncem. Ne kadarını kabul edersiniz bilemem. Bizi bugün daha düz tabanlı daha rahat hatta ortopedik olan ayakkabıları tavsiye ediyoruz. Ortopedik ayakkabı tavsiyesini aslında doktorunuza danışarak dalabilirsiniz. Şimdi renkli elbiselerinin altına cıvıl cıvıl ayakkabı arayanlara özel Yazlık kız çocuk ayakkabı modelleri hazırladık.
Yazlık olması nedeni ile en çok kullanılan renklerden olan beyaz renk seçilmiştir. Farklılık katmak için ise yine ayakkabı renginde beyaz çiçekler ile süslenerek kenarlarına yarın daire şeklinde şekiller yapılmıştır.  Küçük kızların bu modeli rahatlıkla kullanmalarını sağlamak için de yapışkan bant eklenmiştir.  Böylece minikler size ihtiyaç duymadan kendilerini giyinme imkanını yakalayacaklardır. Kendilerinin ve ayaklarının rahat bir ortam içerisinde olmasını düşünerek ayakkabının komple her tarafı açık olarak tasarlanmış ve bu neden ile yaz aylarında sıkça tercih edilmesine neden olmuştur. Öncelikli olarak çiçekli olanlardan kızlarımızın hoşlanacağına eminim.  Beyaz rengi ile özellikle tüm giysileri ile giyebilir. Arkadan ayağın topuğuna geçmesi için emer kısımları var. Tabanları düz ve hafif bir yükseltisi var. Kızlarınızın ayaklarının rahat etmesini isteyen babalara dikkat bu resimlere dikkatli bakın.
Krem rengi ile yapılan ve üzerine yerleştirilen taşlar sayesinde çok gösterişli bir model olmaktadır. Ayırca bu taşların yerleştirilirken çok özen gösterilmesinden dolayı taşlar farklı şekiller meydana getirmiştir.  Ayrıca yapışkan bandın üzerine yapılan şık fiyonk bağlama sebebi ile de ayrı bir hoşluk kazanmasına olanak sağlamaktadır. Bağlama şekli olarak ise bilekten bağlama olarak tercih edilmiştir. Ayakkabının modelini önü ve arkası açık olarak tamamlamışlardır. Düğünlerde gelinlik giyen gelinden başkaları da var. Minik dostlar özellikle küçük gelinler olarak ortalarda dolaşırlar. Altına da süslü püslü bir ayakkabı giyerler. Bu model de tam olarak bu. Taşlı süslü püslü olan modelden denmek isteyenler ya da kızlarına almak isteyenler aramaya başlasınlar bile. Yandan fiyonkları var ve üzeri de taşlarla süslü. Önünde ise prenses tacı. Tabi ki taşlı.
Bu model de tercih edilen tarz önü açık ve arkası kapalı olarak dizayn edilmesidir. Yapışkan bantlı yapılarak ön üst kısmına çocukların çok sevdikleri kelebek figürü yerleştirilmiştir. Ayrıca yerleştirilen kelebeğin üzeri iki renk olarak seçilmiş ve üzeri beyaz benekler ile süslenmiştir. Böylece hem hoşluğu hem de şıklığı bir arada  kullanmanızı sağlayacaktır.  Ayrıca ortopedik olması da çocuklarınızın ileride bir sorun yaşamamasını sağlayacaktır.  Özellikle kızlarınız küçük ise kesinlikle bu tarz ayakkabı modeli seçmelisiniz. Kızlar kırmızıya bayılırlar. Yaşları kaç olursa olsun kırmızı ayakkabı dikkatlerini çeker. Özellikle de parlak ise rugan ise oldukça dikkatlerini çeker. Kelebekli ona bu örnek miniklerimizin ayaklarına çok yakışacaktır. Üstteki cırt cırtları ise işinizi kolaylaştırır ve kolay giyilmesini sağlar. Bu da bebeklerinizin sıkılmasını ve ağlamasını engeller.
Beyaz ve kırmızı renk ile yapılan ve böylece en hoş model olmasını sağlamasına neden olmuştur. Ön kısmı kafes şeklinde yapılarak ayakların rahatlığını sağlayacağı gibi çocukların hareketlerini sınırsız olarak sağlayacaktır. Ayırca üst kısmına yerleştirilen büyük kırmızı çiçekte farklılığı sağlayarak  göze çarpan model olmasına olanak vermiştir. Ortopedik olmasının yanı sıra ayakkabının arka kısmına yumuşak deri yerleştirilmesi nedeni ile en rahat ayakkabı modeli diyebiliriz. Çiçekli beyaz kırmızı başka bir model daha var burada. Biraz daha büyük olanlar için ideal. Sevimli duruyor. İçinde yine kırmızı var fakat bu sefer üzerinde çiçekli. İçi renkli puantiyeler olan bu ayakkabıların üzeri yapışkanlı bağlar ile bağlı. Biraz önceki örnek misali bu da kolay giyilenlerden. Şimdi ne diyelim kızlarımıza anne ve babalarına kolay olsun diye tasarlanmış.
Ayakkabının üzerini mor pullar yerleştirilerek elde edilmiştir. Ayrıca mor rengin kullanılması zaten ayrıcalıklı olmasını sağlayarak ön kısıma ilave edilen yine mor kurdele sayesinde de zengin bir görünüm kazanmasını sağlamıştır. Eğer babet tarzında bir ayakkabı arıyorsanız bu model sizlerin ve kızlarınızın aradığı nitelikleri taşıyacağından hiç bir şüpheniz olmasın.  Önü ve arkası kapalı olmasına rağmen çok rahat bir model olması da kaçınılmaz olmuştur. Ayakkabının modelinin bozulmaması için ise kenarı mor kurdele ile geçirilmiştir. Mor parlak mı parlak bir ayakkabı. Babetlerden bahsediyorum tabi ki. Biz büyükler için de harika. Saten kurdeleler ile harika bir duruşu var. Her yerine pul dikilmiş ve pırıl pırıl duruyor. Üstelik bu parlak renk çocukların gözdesi olacak. Çünkü çok ilgilerini çekecek. Mor bir elbise ya da saç tokası ile tamamlanabileceğini düşünüyorum.
Kız bebekleri için bu modeli seçerek doğru bir karar vermiş olmanın rahatlığını yaşayacaksınız. Çünkü bu ayakkabının özelliği kız bebeklerinin ilk adımlarını atacakları sıra da onların rahat bir şekilde ve sorunsuz yürümelerini sağlayacak olmasıdır. Ayırca ayakkabının daha şık görünmesi için ise pembe küçük çiçekler ilave edilerek çiçeklerin ortasına  beyaz boncuk yerleştirilmiştir. Bunun yanı sıra çiçeklerin ön planda görülmesini sağlamak için de yeşil yapraklar yerleştirilmiştir.  Ortopedik olması da sizlere artı bir avantaj sağlayacaktır. Miniklere özel olduğundan dolayı da kapalı bir stil olarak sunulmuştur. Mini mini ayakkabılar isteyenler için krem renkli çiçekli bu harika örnekleri tavsiye ediyorum. Yazlık kız çocuk ayakkabı modelleri pembe çiçekler ile süslenmiş. Çiçekli bir elbise ile mükemmel oluyor. Yapraklar ise çiçeklerin detaylarından. Krem rengi her şeye uyum sağlar unutmayalım.
Rengarenk bir ayakkabı olması için farklı tonlarda renkler kullanılarak mükemmel bir görünüm kazanmasını amaçlamışlardır. Önü kapalı ve yan kısımları kafes şeklinde dizayn edilmiş ve arkasını ise açık olarak tamamlamışlardır. Çocuk ruhunu yansıtmasını sağlamak için de korsan çocuk resmi yerleştirilmiştir. Ayrıca ayakkabının taban kısmına dalga şeklinde çizgiler ile süsleyerek kusursuzluğunu sağlamışlardır. Yumuşak deriden yapılan ve yapışkan bant ile sonlandırılan bu modeli çok beğeneceğinden emin olabilirsiniz. Bayılırız çizgi film kahramanlarına. Bir de bunlar tişört elbise ya da ayakkabılarımızın üzerinde ise daha da çok severiz. Alışverişe çıktığınızda özellikle çocuklarınız için bunları göz önünde bulundurursanız iyi olur. Bu ayakkabı için işte böyle bir karakter hazırlanmış. Ayaklarına baktıkça mutlu olabilecek miniklere özel tasarımlardan. Kırmızı ve turuncu ayakkabı modelinin ana rengini oluşturuyor.
Babet şeklinde hazırlaması sayesinde spor tarzını yansıtmasına neden olmuştur. Çünkü biraz büyükçe kız çocuklarını düşünülerek hazırlanan bu model ile ister etekler ister pantolon veya kapriler ile kombin etme şansını elde edeceksiniz.  Gül kurusu renginde seçim yapılarak ayakkabının üzeri küçük çiçekler ile desenlendirilmiştir.  Ayırca gül kurusu şeritler ile farklı şekiller elde edilerek değişik bir tarz ortaya yaratılmıştır. Ayırca çizgi halinde yapılan çizgiler de eksiksiz görünmesine yardımcı olmaktadır. Pembe babetler için hazır mısınız kızlar. İstediğiniz model bu olur mu bilemem ama çok rahat kullanabilirsiniz. Elbise ve etek kullanımları için süper. Pembe beyaz ve mor tonlarla iyi duran renklerden. Taçlarınızı da pembe yapın. İşte oldu.
En hoş tasarımlar içerisinde yer alan bu ayakkabı  sayesinde kızlarınız çok rahat edebileceği gibi ayaklarının gayet hoş görünmesine olanak sağlayacaktır. Ayırca açık bir ayakkabı olması sayesinde de kızlarınızın ayaklarının rahat nefes almasına müsaade  ederek hiç bir sıkıntı yaşamadan konforlu bir ayakkabı giyinmenin memnuniyetini yaşayacaklardır.  Beyaz olması nedeni ile canlılık katmak için  beyaz bantların aralarına kırmızı ve mavi bantlar yerleştirilmiştir.  Kenar uçlarına da zımbalar ile süslenmiştir. Beyaz kırmızı mavi renklerinde spor kayışlı bir model. Sandaletlerden biri. Yanlarda metal aksesuarları var rahatsız edici değil. Sabitleyici olarak kullanılmış olmalı. Açık ayakkabı rahatlığını yaşamaları için. Hediye olarak da alınabilir. Spor olarak kullanılabilir. Günlük giysiler içinde uyumlu olur.
Bu ayakkabı modellerinde farklı tarzlar seçilerek yapılmıştır.  Bir modelinde ön açık ve arkası kapalı şeklinde uygun görülmüş diğerinde ise babet tarzını yansıtması amaçlanmıştır. Pembe ile yapılanda  kumaşlar ile fırfırlar eklenmiş ve adeta çiçek görünümü vermesi düşünülmüştür. Böylece bu pembe babetin çiçekli olmasını sağlamıştır.  Gümüş renginde olan da ise sadeliği yansıtması için ön kısmına şık bir fiyonk ilave edilerek tamamlanması amaçlanmıştır. İkisi de  farklı güzellikler içerisinde sizlere sunulmuştur. Bu içi puantiyeli ayakkabılara bayıldım. Harika bit tonu var. Pembeyi seviyoruz ama bu tonunu daha çok seveceğiz galiba. Tüller ile süslenmiş çiçek şekli verilmiş olan bu prenses ayakkabısı yanında bir de gri simli  olanından var. İkisi de birbirinden güzel ve kullanışlı. Şimdiden almak istedim. Hediye mi alsam acaba? Hazır babet modası da varken. Genç kızlarımıza birer tane alabiliriz. Hem gönüllerini de almış oluruz. Kurdeleli olan model ise oldukça hoş. Bayramlık ayakkabılardan diyebilirim. Düğün gibi özel günlerde de giyebilir.
Beyaz renk ile yapılmasına rağmen canlılığını yansıtması amacı ile bir çok renk ile yapılan rengarenk çiçek modeli verilmiştir.  İnce yapışkan bantlı ve babet tarzı olan bu model  güzelliği sayesinde herkesi kendine büyüleyerek ilgi çekmeyi başaran harika ayakkabı olarak kendini kanıtlamıştır.  Beyaz olması nedeni ile her renk kıyafet ile kızlarınıza tercih edebilecek ve hoş görünüm kazandırabileceksiniz. Ayakkabı burada çok sade ama, çiçekleri daha da güzel. Renkli ve havalı. Genç kızların oldukça beğeneceği Yazlık kız çocuk ayakkabı modelleri arasında olan bu ayakkabı bir çok giysi ile de uyumlu olacaktır. Şimdiden çok beğendiniz değil mi kızlar. Yanlardaki yapışkanlı kısım ise hemen giymenizi sağlayan bağlardır.
Pembe rengin hakim olduğu bu ayakkabı modelinde pembeliğin yanı sıra farklı renkler de kullanılarak daha gösterişli olmasına olanak sağlanmıştır. Çünkü ayakkabının bir modelinde sarı üzerine küçük çiçek desenleri yapılarak pembe kurdele ile fiyonk yapılmıştır. Sadece ayakkabının alt kısmında beyaz renk tercih edilmiştir. Diğer ayakkabı da ise beyaz ve pembe karelerden oluşan desen uygulanmış ve yine pembe kurdele ile şık fiyonk yerleştirilmiştir. Zaten yaz aylarında sıkça tercih edilen ayakkabı modelleri babet olduğundan dolayı gönlünüz rahat bir şekilde kız çocuklarınıza tercih etmenin rahatlığını yaşayacaksınız. Şimdide birbirinden güzel iki babet. Biri kareli diğeri renkli ve kurdeleli. Ayakların üst kısmı lastikli ve çok rahat görünüyor. Eğer ayakların üstünde geniş bir bölüm varsa ya da sonradan kilo alma gibi bir durum varsa bu lastikler sayesinde biraz daha rahat edebilirler. İçi astarı da süper dış rengi de harika. Uzun süre kullanabilecekleri sağlam duruşlu ayakkabılardan gibi duruyor.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski