Yazlık Kısa Mini Kot Etek Modelleri

Bayanların genç kızların özellikle ilkbahar ve yaz aylarında asla vazgeçemeyecekleri kıyafetlerin başında kısa mini etek modelleri gelmektedir. Kendine fiziğine güvenen bayanlar ve sportif takılan bayanlar elbette ki kısa mini kot etek tercih etmektedirler. Kısa mini kot eteklerin bir çok avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. Yazın bunaltıcı ve nemli havalarda ve özellikle deniz kenarlarında plajlarda daaha rahat ve çekici görünebilir. Fakat bu kısa mini kot etekleri tercih eden modern bayanlar kendilerine biraz daha fazla dikkat etmek zorundadırlar. Kısa mini kot etekleri giymek için cesur ve Cüretkar olmak lazım onun için özellikle genç kızlar kıyafet seçerken bunları da göz ardı etmemek lazım. Biz hep yaz kıyafeti olarak bahsettik bu mini kot etekleri sonbahar ve kış aylarında az da olsa giyen bayanlarımız vardır tabii ki tercih onların diyelim ve siz değerli modern genç kızların ve kendisini genç hisseden bayanlarımız için son yılların en modern kısa mini kot eteklerinden bazılarını sizler için derleyip toplayıp sizlerin beğenisine sunmaktayız umarız beğenirsiniz. Ne rahat dedik yaz geldi. Sıcaklar olsa da rahat edeceğiz rahat kot eteklerden giyip ayaklarımızı daha özgür hissedeceğiz. Bu durumda bizlere gerekli olan alışverişe çıkmadan önce modellerimizi beğenmeliyiz. İşte bura da da ben devreye giriyorum. Siler için seçtiğimiz en özel modellere bir göz atmalısınız. Aynısını bulamasanız bile benzeri ile kombinler yapabilirsiniz. Aslında iş sadece etek çeşitleri le bitmiyor bayanlar. Bununla beraber ayakkabı çeşitlerinden seçmeliyiz o tamamsa alternatif aksesuarlardan seçeceğiz. Çanta ise ayrı bir konu olarak gelecek karşımıza. Bir bütün olarak güzel olmak varken neden sadece bir ürün ile güzelleşmek isteyelim. Etekler ile devam edelim şimdilik. Aksesuar bölümünden dilediğinizi seçebilirsiniz. Bayanlar kot etek modellerinden biri ile başlamak istiyorum. Yanlardan hafif bir model ile başlayacağız. Kot olması sert ve kışlık kumaş olması anlamına gelmiyor. Bunu size diğer yazılarım da da belirtmiştim zaten. Bu arada yazlık etekler olacak konuğumuz olarak. Kışlıklarda sezon gelmeden hazırlanacak sizin için.
Açık mavi tonlarda hazırlanan ve adeta balon etek şeklinde tasarlanan bu kot etek bu modeli ile sizlerin daha rahat kullanmanızı sağlayacaktır. Çünkü balon etek stilinde olması sayesinde üzerinizde hiç bir şekilde potluk oluşturmayacak ve kendinizi çok rahat etmenize olanak sağlayacaktır. Özellikle spor tarzında kombinler yapacağınız zaman üzerine bir tişört veya şık bluz , gömlek ile tamamladığınız da gayet hoş bir imaj sergileyeceksiniz. Ayrıca yapılan pileler ve kot ile kaplanan düğmeler farklı stil olmasına olanak vermiştir. Kısa mini etekler arasında yumuşacık yazlık kumaşı ile dikkat çekiyor etekler. Balon olanlardan değil ama yanlardan biraz bollaşan bu tasarımlar önden düğmeli. Yumuşacık bir kumaşı var. Yumuşacık olması yarın ayaklarımızı sıkmaması ve rahatsız etmemesi anlamına gelir. Önden düğmeleri süs düğmeleri. İşlevi yok. Güzel ve modern olması için hazırlanmış. Benim tercihim siyah bir basic tişört olurdu benden söylemesi. Parmak arası sandalette altına harika oldu mu size.
Bayanlar bazı günlerinde farklı stiller giyinmek istedikleri zaman bu etek onların arzu ettikleri görünümü kazandıracaktır. Nedeni ise dar kesimli ve aynı zamanda da düşük kemerli olması sizlerin hoş bir bayan kemeri ile süslemenize izin verecek ve değişik stiller yaratmanızı sağlayacaktır. Mesela sahiller de , deniz kenarlarında vazgeçilmez bir model olarak ta görebileceksiniz. Bunun üzerine ise mini badi tarzında giyerseniz mükemmelliği de yakalamış olursunuz. İlave edilen ceplerin ayrı bir hoşluk kattığını unutmamak gerekir. Dar kot eteklerden de bahsedelim sırası gelmişken. Bunun kumaşı biraz daha sert. Rengi ise her ton tişört ile giyilebilir. Kısa olması sizin için sorun olmazsa bu seçimi yapabilir ve kendinize iyi kombinler oluşturabilirsiniz. Bol tişört tercihleri iyi olabilir. Açık yakalı seçimler iyi durabilir.
Renkli kotların güzelliği ile tasarlanan bu etek modelleri her bayanın zevki,ne hitap edecek güzellikler de kendini sergilemektedir.  Bu etek modelinin çok rağbet görmesi nedeni ile hem pembe tonları hem de beyaz olarak hazırlanmasına neden olmaktadır. Ayırca farklı renkler de yapılan ip bağcıklar spor tarzının göstergesi olacak ve böylece farklı stillerde giyinme özgürlüğünü sizlere sunacaktır. Aksesuar olarak ise küçük cepler eteğin hem ön kısmına hem de arka kısmına ilave edilmiştir. Kot kumaşı olmasa da bu tonlar çok yakışmış. Pembenin en güzelinden beyazın en sadesinden. İnce kemerler ile kullanılabilir. Tonlar kemer kısımlarında farklı olabilir. Pembe ile beyaz beyaz ile pembe kemer tasarlayabilirsiniz. Arkalardan cepleri olması hareket kazandırmış. Kısa bir tasarım bu. Herkesin tercih edemeyeceği türden. Üzerine uzun badyler ile giyilmiş. Ayakkabı seçimleri etek ya da tişörtler ile aynı değil. Bu da değişik olmasına sebep olmuş. Uymuş mu uymuş.
Özellikle  genç kızların veya kendini genç hisseden hanımların çok beğenecekleri ve aynı zamanda da tercihlerinde bulunarak giydikleri zaman rahatlığı hissedecekleri mükemmel modellerden bir tanesidir diyebiliriz. Çünkü siyah kot ile yapılmasına rağmen eteğin alt kısmına beyaz ince kumaşlar eklenerek farbelalar oluşturulmuştur. Bu yüzden bu farbelalar sayesinde modelin hafif kabarık görünüm kazanmasına neden olmuştur. Ayrıca ön kısımda yer alan beyaz ip bağcıklar ile çapraz şekiller verilmiş ve en sonunda da hoş fiyonk yapılmıştır. Yan kısımlarına da zımbalar ile süslemeyi ihmal etmemişlerdir. Fırfırlı önden bağcıklı alttan astarlı bir model. Beyaz ve lacivert ile harmanlanan bu kumaş yumuşacık. Üstten dar olan bu etek alttan fırfırlar ile desteklenmiş. Yanda minikleri bağcıkları da var. Rahat giyim tarzını sevenlerin denemesi gereken bir model. Yaz sıcaklarının olduğu yerlerde giyilebilir. Tercih meselesi. Biraz fazla kısa gibi. Dileyenler evde giysin.
Dar ve aynı zamanda da düz kesimden oluşması nedeni ile sadeliği seven hanımların beğenmesini sağlamıştır. Bazı günler de sadeliği yansıtan tarzlar ve kıyafetler bayanların ilgisini çekerek bu yönde tercih etmelerine olanak sağlamaktadır. Etek boyununda istenilen ebatta olması sayesinde de günlük yaşamınız da tercih etmenize imkan verecektir.   Spor tarzını en iyi şekilde yansıtmanızı sağlayacak bu eteği kaçırmamanız  sizlerin yararına olacaktır. Ayrıca üzerine her çeşit giyimleriniz ile uyum sağlamanız çok kolay olacağından emin olabilirsiniz. Yine dar eteklerden. Kot kumaşı ile hazırlanmış. Uzun ve koyu renkli. Er yerde kolay giyilebilir. Üzerine tişört de olur, uzun bodyler ya da gömleklerde olur. Hatta beyaz gömlek modelleri hiç de fena olmaz. Şık bile olabilir. En kolay iş toplantısı giysisi olabilir. Kot kumaşını kullanmanıza izin veriliyorsa tabi. Alışveriş giysisi olarak da giyilebilir. Altına topuklu ayakkabı ile şık tasarımlar oluşturabilirsiniz.
En şık tasarımlardan birisi diyebiliriz. Çünkü mavi renkte fisto ile eteğin uç kısımlarına ilave edilerek gayet hoş bir stilde görünmesini sağlamıştır.  Ayırca desenli kuşak bağlama yapılarak basenden itibaren A pileler ile süslenmiştir. Cep kısımlarına ise ince bantlar eklenmiş ve böylece zengin bir görünüm kazanmasına olanak sağlamıştır.  Kahverengi süet ile küçük çiçek yerleştirilerek ortasına pembe boncuk yerleştirilmiştir. Bir çok modelin kullanılması sonucu gösterişli etek olarak sizlere sunulmuştur. Kloş eteklerden biri. Rengine bayıldım. Fırfırlı ve kemerli. Kurdeleli olması sevimli bir hava katmış değil mi? Yanda minik çiçekleri de var. Kahverengi süet çiçeği güzel bir seçenek olmuş. Kısa bir model. Üstten yine dar ve bele oturur bir hali var. Etek uçları hareketli ve güzel. Minik fırfırlı etek modeli isteyenlere özel.
Değişik tasarımların içerisinde yer alan bu model de  kotun üst üste gelmesi nedeni ile hafif yırtmaçlı olmasına olanak vermiştir. Bel kısmında ise birleşen kısımda cep şeklini de vererek aksesuar olarak yerini almıştır.  Ayırca kendinden örgülü kemerli ve kemerin alt kısmına şerit  geçirilerek değişimi sağlanmış ve dikkat çekmeyi başarmıştır. Farklı olmasının yanı sıra mükemmel olması her bayan gibi sizlerinde zevkine hitap edecektir. Kapaklı eteklerden biridir. kalın kot kumaşı olarak hazırlanmıştır. Çok kalın olmasa da diğer modeller göre kıyasla öyledir. Fakat yarın kullanılabilir. Yandan gelen kapak etek modeline değişik bir hava katmıştır. İnce kemerler ile kullanılır. Deri örgü ince kemer oldukça kullanışlıdır. Etek ya da şort ile kombinlenebilir. Yandan pililidir. Kavisli bir gelişi vardır. kolay giyilir rahattır.
Özellikle genç kızların tarzını yansıtacak olan bu eteğin  modeli sayesinde kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayacaktır. Model konusunda farklılık katmak için dar kesimli kort eteğin üzerine ilave edilen ince kot parçasının hafif pileler ile süslenmesi sayesinde fırfırlar oluşmuştur.  Ayırca bant şeklinde yapılan kemer görünümü ile sizler üzerine kendi tarzınızı yansıtacak olan bir kemer  ile süsleyebilirsiniz. Kibar eklenen cep ise modele ayrı bir hoşluk kazandırmıştır. İçi dar kumaş astar olarak hazırlanmıştır. Üstte modele renk katan başka bir kot kumaşı vardır. Pileler le yandan farklı tasarlanmıştır. Cepleri vardır. Kemerli gibi durmaktadır. Bu kısmı aslında kemer olmasına izin vermez ama yeni kemer çeşitlerinden birini kullanırsanız olabilir. Kalın kemerler yazın sıcak tutar derseniz ince olanlarını tercih edebilirsiniz.
Koyu mavi renk ile yapılması nedeni ile renk tercihi yapacağınız zaman pratik bir şekilde kombinler yaratmanıza yardımcı olacaktır. Ayırca dar kesimi ve klasiği yansıtması sizlerin nostaljiyi yaşamanızı sağlayacaktır.  Eteğe özellik yaratan ise yan ceplerden ve bu ceplerin içerisinde yer alan küçük cepten olmasını söyleyebiliriz. Kemer yerine sizler hoş kuşaklar bağlayabilir ve farklı stiller yaratabilirsiniz. Çok sade olan çeşitlerden. Görüldüğü üzere beyaz ile kombinlenmiş. Yanlarda cepleri var. Dar bir model olarak hazırlanmış. Bildiğimiz ve eminim çok kullandığımız kot kumaşlarından hazırlanmıştır. Önden düğmeli ve fermuarlıdır. Spor tarz için uygundur.
Düşük kemerli olmasını sağlayan basenden kemerli olması ve eteğin uç kesimlerine doğru hafif genişletilmesidir. Böylece modelinin çan etek şeklinde bir görünüm de olmasına olanak sağlamıştır. Tek düğmeli ve fermuar ile tamamlanmasının yanı sıra kapaklı cep görünüm sayesinde sizlerinde hoşuna gidecek ve seçimlerinizde yer alacaktır. Taşlı kot ile yapılması canlılık katılmasına neden olmuş ve beyaz dikiş şekilleri ile farklılık sağlanmak istenmiştir.  Bu sezonda çok beğenilecek ve aynı zamanda da  çok rağbet görecek bu etek modeli her bayanın zevkine hitap edeceğinden emin olabilirsiniz. Çan eteklerden biridir. Taşlanmış gibi duran bu model, dikişleri ile modellenmiştir. Yanlardan dikişleri ile şekillenmiş sağ alt tarafta düğmeli ceplerden vardır. Kemer tercih edilebilen bir şekildedir. Spor ayakkabılar ile giyilebilir. Parmak arası terlikler bile olabilir.  Spor çantaları ile tercih edilebilir. At kuyruğu saç modeli ile de güzel olmaz mı hanımlar. Daha ne olsun değil mi? Kendinizi içinde rahat hissedebileceğiniz giysiler giymelisiniz. Elbiseleriniz ne kadar rahatsa sizlerde o kadar rahat edebilirsiniz hanımlar. Yaz aylarında çok rahat kombinlerden seçerek istediğiniz tasarımları oluşturun. Güle güle kullanmanız dileğiyle hanımlar.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski