Vakko Bayan Çanta Modelleri

Vakko Bayan Çanta Modelleri aslında markasından da belli olduğu üzere en kaliteli çanta ürünlerine sahip. Kadınların vazgeçilmez paçalarından olan çantalar neredeyse ömrümüzün birçok yılında yanımızda olmaktadır. Hatta bazen özellikle bir omuzumuzda fark ederiz onları. Çok çok büyük olanlarını da severiz avuç içi olanlarını da severiz. Oldukça iyi çantalardan hoşlananlardansanız yapmanız gereken bizleri takip etmeye devam etmek ve 2013 hatta 2014 çanta modellerini görebilmek. Bazen davetlerde kullandığımız bazen de spora giderken yanımıza aldığımız bu çantalar dediğimiz gibi hayatımızın en büyük kısımlarında yanımızdalar. Bugün Vakko Bayan Çanta Modelleri hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Daha doğrusu şöyle bir bakalım neler varmış bu modellerde daha çok hangi modeller kullanılmış. Renklerde hangi tonlar tercih edilmiş. Markanın en çok değer verdiği bu tonlar bu yıllarda neler olmuş merak ediyorsanız yapmanız gereken yazımızın devamını okumaktır. Bayanların en güzel aksesuarlarından olan ve onların özel eşyalarını her zaman yanlarında bulundurmalarına imkan sağlayan bayan çantalarında her zaman kaliteyi aynı zamanda da şıklığı arıyorsanız tek adresiniz vakko bayan çanta modelleri olmalıdır. Çünkü kalitesinden hiç bir zaman ödün vermeyen aynı zamanda da hanımları kusursuz olarak tamamlayan bu modeller sayesinde sizler de hem şıklığı hem rahatlığı bir arada yaşayacaksınız. Bu sezonda da birbirinden mükemmel şekilde hazırlanan zengin bir kataloğa sahip olması medeni ile de her bayanın çantalarda aradığı özellikleri bulmalarına yardımcı olacak nitelikler içerisinde tasarlanmıştır. Son zamanlar da yeni trend olan büyük çantalar bu modeller de kullanılmış ve trendi yakalamanıza yardımcı olacaktır. Sizlerin kullanım açısından da hiç bir şekilde sıkıntı çekmeden kullanmanız için ebatları her boyda hazırlanmış ve ister özel günlerinizde ister günlük yaşamınızda sizleri tamamlaması amaçlanmıştır. Ayırca her yaş ta bayanın zevkleri ve renk seçimleri göz önüne alınarak hitap etmesi de hanımlara artı bir avantaj olacaktır. Bu yüzden de baya çantalarına seçim yapmadan önce kesinlikle vakko bayan çantalarına bir göz atmanız ve sonra tercihlerinizi yapmanız gerekmektedir. Her hanıma özel hazırlanan bu modelleri sakın kaçırmayın.
Bir çok rengin bir arada kullanıldığı ve böylece gözlere ayrı bir hoşluk yaratan bu model de kayışlar ile süslenmiş ve ön planda tutulmuştur.  Ayrıca ister eliniz ile isterseniz omuz çantası şeklinde kullanma imkanını da sizlere  sunmaktadır. Kayışların yeşil olarak seçilmesi nedeni ile kenarları yeşil deri ile tamamlanarak sarı zımbalar eklenmiştir. Kahverengi ve yeşil kayışlar kullanılmış, arasına da gri tondan bir kumaş hazırlanmış. Markanın daha koyu tonlar ya da daha ciddi tasarımlar diye adlandırabileceğimiz tonlar kullanılmış hem kumaşlarda hem de derilerde. Altın sarısının en hafif tonunun kullanıldığı bu minik ayrıntılarda göze çarpmıyor değil tabi. Kemer halkaları gibi kullanılan bu detaylar çantalara bir başka hava getirmiş durumda. Oldukça başarılı da durduğunu düşünüyorum.
Kırmızı ve gri renginin hakim olduğu çok şık çantalardan sadece bir tanesidir. Tutacak kısmını fuşya renk olarak tercih ederek çantanın kenarlarına da aynı renk ile ince çizgiler ile süslemişlerdir. Ayrıca üst , ön kısmına hafif büzgü yapılarak farklılık katılmak istenmiştir. Sarı büyük halkalar sayesinde de çok hoş bir görünüm kazanmıştır. Markanın ismi zaten her çantanın üzerine eklenmiş. Aslında logosu da her yerinde bulunmakta. Kırmızı tamamen farklı tonda bir renk ile birleştirilmiş. Vizonun en açık tonlarından kullanılan kumaş özellikle kırmızı ile çok yakışmış. Sadelik ve canlılık bu arada en iyi derece de kullanılmış. Yine altın tonlarda olan ve çantaları bileştiren sarı halkalar en kaliteli ürünlerden kullanılmış. Fermuarlı olan bu model, kolay kullanımı ile dikkat çekiyor.
Fermuarlı ve aynı zamanda da mıknatıslı olan bu modelde iki farklı özellik sayesinde çok zengin bir görünüm kazanılmak istenmiştir. Mıknatıslı olan kısımda pile şeklinde yapılan katlar ile  ayrıcalıklı olmasına olanak sağlanmıştır. Pudra rengi ile yapılması her kıyafetinize uyum sağlamasına neden olacaktır.  Şıklığın da ötesinde olan bu çanta kadınların ilgisini çoktan çekti bile. Soft renklerden oluşan bu çanta hafif pembe tonlu ve bej rengi ile gözdemiz olma yolunda. Şimdiden bunu beğenmiş olmalısınız. Uzun sapları kullanımı kolaylaştırırken, ortadaki fermuarı ve yandan sarkan minik aksesuarı dikkat çekiyor. Önden başka bir toka ile bağlanıyor ve çantanın en havalı noktasını oluşturuyor. Klas denilebilecek olan bu çanta modeli listenize girmeyi başardı sanırım.
Farklı bir çanta modeli ile karşınıza gelen bu çanta çok beğenilmesi nedeni ile bu sezonda damgasını vuracak gibi görünmektedir. Çünkü hanımlar her zaman değişik tasarımları daha ilgi çekici bulduklarından dolayı sizlerinde beğenisini kazanacak ve seçimlerinizde yer vermek isteyeceksiniz. Farklı modellerden biri. Özellikle davetlerde şık gece partilerinde kullanılabilir. Değişik tasarımı ile zaten dikkatimizi çekmeyi başardı. Bu sebeple de listemize girdi bile. Gri rengi, sert duruşu bir yana minimalize oluşu ile hoşuma giden değişik modellerden. Yuvarlak gelen sapları ile sert duruşu çantanın da oldukça modern olmasına sebep olmuş. Üstten farklı kapağı bir aparat ile kapanmasını sağlamış. Minik çanta sevenlere özel.
Vakkonun yeni tasarımlarından olan bu model baklava dilimi şeklinde dizayn edilmiştir. Ayırca her karenin oluşması için ise beyaz çift dikiş şeklinde görünüm kazanması amaçlanmıştır.  Bu çantayı da ister omuz çantası olarak ister el çantası olarak seçme özgürlüğüne sahip olacağınız için dilediğiniz gibi kullanabileceksiniz. Vakko Bayan Çanta Modelleri arasında pembe renkli olan bu model zincirleri ile omuzumuza da asabileceğimizin belirtisi. Elimizde de rahatça tutabileceğimiz yumuşacık görünümlü bu çanta sevimli geldi bana. Beğenimizi topladı sanırım. Bilindik modellerden aslında bu nedenle çok değişik farklı gibi cümlelerden kurmayacağım. Kalitesinden ödün vermeyen markanın ürünlerini güvenle alabilirsiniz.
Siyah deri üzerine yapılan vakko arması ile süslenen farklı bir stil halinde yapılmıştır. Ayrıca kenar kısımları  siyah deri ile yapılarak hem kalitesini ön planda çıkarmış hem de ilave edilen zımbalar ile farklılığını gözler önün sergilemiştir. İç kısmının geniş olması nedeni ile de her eşyanızı rahatlıkla yanınızda bulunduracaksınız.
Klasik modellerden biri gibi geldi bana. Siyah parlak tonu logosunun renkleri ile bütünleşmiş. Büyük çantalardan biri. Kolunuza takın ve dilediğiniz gibi kullanın. Demir aksesuarları ile kullanılıyor. Bolca yer verilmiş ve yine altın sarısı kullanılmış. Bol logolu bir Vakko tasarımı isteyenler tavsiyemiz arasındadır. Siyah sevenler için hazırlanmış.
Kare şeklinde oluşan ve biraz nostaljiyi andıran model ile sizlere hazırlanan sade modellerden birisidir diyebiliriz. Eğer sizler de çantalarda sadeliğe önem veriyorsanız bu çantayı görmeniz ve kesinlikle kaçırmamanız gerekir. Ayırca kibar görünümü sayesinde de sizlerin zarifliğinize yardımcı olacaktır.
Değişik bir çanta rengi. Benim çok çok beğenimi kazandı. Altın sarısı ya da bronz tonlarında. Oldukça kullanışlı duruyor. Minik, öyle çok büyük değil. Bundan dolayı da çok çok kolay taşınabileceğini düşünüyorum. Güneşin diğer yüzü gibi diyebilirim.
Fermuarlı olarak tasarlanan ve hafif bombeli olması nedeni ile  hanımların aradığı ve kullanımı rahat olan modelden birisidir. Sizler de bu çantayı tercih ettiğiniz zaman özel eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirme ve pratik olarak kullanma imkanına sahip olacaksınız. Birazda yandan bakalım dedim. Beğendiğimiz modelleri alır bazen sadece bakarız ya onlardan bir o sanırım. Ten rengi ayakkabı modelleri ile uyum sağlayabilir. Hafif bombeli duruşu ise minik olan bu çantanın içinin geniş olmasını sağlıyor. Şık olmanın gereklerinden olan çanta davetlerinde olmazsa olmazlarındandır. Giysilerimiz için mutlaka olmalıdır.
Bir çok farklı modellerden oluşması nedeni ile her bayanın zevkine ve beğenisine hitap edecektir.  Böylece çantalar da kendi imzasını atan vakko uzun yıllar trendini koruyacak ve hanımların vazgeçemeyeceği çanta modellerinden birisi olacaktır. Markanın en güzel modellerinden. Klasik bir model. Vakko Bayan Çanta Modelleri dediğinizde ilk aklınıza gelenlerden. Uzun ya da kısa kare ya da dikdörtgen fark etmeden tüm dünyada kullanılıyor. Yuvarlak olanı da var, ikili olanı da var. Bu nedenle de ünlü isimlerde bile görmemiz olası.
 
Çantanın her kısmı farklı renkler ile tamamlanmıştır. Bu yüzdende renkli ve bir o kadar da mükemmel şeklinde görünmektedir. Bu tarz çantalar da renk sorunu yaşamadan kullanma imkanını bulacaksınız. Mesela giyeceğiniz kıyafetlerin daha şık olmasını sağlayabilirsiniz. İlk anlattığımız çantalardan biri gibi değil mi. Fakat biraz model değişikliği var. Yeşilin harika tonu üst kısımda kullanılmış. Saplarda ise kırmızı kiremit tonu. Koyu grinin de en hoş tonu kullanılıyor. Yine altın aksesuarlar kullanılmış. Halkalar ile tasarlanmış. Logosu yine markanın her yerinde var. Spor giysiler ile çok hoş olacağını da düşünüyorum. Büyük olduğundan da çok çok rahat edeceksiniz.
Zincirler ile süslenen muhteşem bir tasarım olmaktadır. Nedeni ise içinin çok geniş olarak yapılması ve gümüş zincirler ile süslenmiş olması ayrıcalıklı bir model olduğunu göstermektedir. Tutacak kısmının da deri ile hazırlanması sebebi ile hiç bir şekilde rahatsız olmadan kullanma imkanını sizlere sağlamış olmaktadır.
Gümüş renkli aksesuarlardan vazgeçmeyenler içim hazırlanan tasarım spor koleksiyonlarla beraber kullanılabilir. Bol zincirli ve yanlarda da aksesuarları olan bu model lacivert tonunun en iyi temsilcilerinden gibi. Başarılı olan bu dizayn Vakko Bayan Çanta Modelleri içinde yer alıyor. İsteyenler mağazayı ziyaret edebilir. Hemen bir koleksiyon ile değerlendirilmelidir.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski