Çift Katlı Ranza Modelleri

Artık günümüz de çocuk odalarında yeni trend haline gelen ranzalarda  hem ekonomik olması açısından hem de çocuk odalarında fazla yer almaması için yeni tasarımlardan meydana gelen çift katlı ranza modelleri yer almaktadır. Sizler de görünce çocuklarınızın rahat bir ortam sağlayacağını ve onların kendilerine özel çocuk dünyalarını yansıtan modelleri göreceksiniz. Çünkü her yaşta ki çocuğun zevki ve hepsinden önemli ise rahat olduğu kadar huzur bulabilecekleri tasarımlardan oluşmasıdır.  Bir kaç model de kullanım açısından çocuklara oyun ortamı sağlanan ranzalar da bulunmaktadır. Böylece onların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacağı gibi oyun alanı da yaratmış olmaktadır. Ayırca bazılarında yer alan ve kitaplık gibi sorunları ortadan kaldırarak kütüphane şeklinde olanlar okul çağında olan çocuklar için bire bir hazırlanmış diyebiliriz. Kısacası çocuk odalarında düzeni ve aynı zamanda da onların aradığı rahatlığı düşünüyorsanız bu modeller aradığınız ranzalar olabilir. Birbirinden harika yaratılan şekilleri de göz ardı etmemek gerekir. Bu yüzden de çocuklarınıza hitap edeceği gibi sizlerinde çok beğeneceği tasarımlardan elde edildiğini sizler de görecek ve çocuklarınıza tercih ederek doğru bir karar vermiş olacaksınız. Zaten bunların renk seçimlerinin yapılmasında çocuklara özel olacağından dolayı canlı ve kendini gösteren renklerden oluşmasına büyük özen verilmiştir. Çift Katlı Ranza Modelleri arayışında olanlar bu yazımızın devamını okumalılar ve resimlerimizi incelemeliler. Bu konuda fikir sahibi olabilmeniz için oldukça güzel resimlerimiz ve modellerimiz var. Özellikle odalarında yer sıkıntısı olanların dikkatini çekmektedir ranzalar. Oda büyüklüğünüz kısıtlı ise bu tarz tasarımlar işinizi görecektir. Bir ya da iki çocuğa sahip olmanız fark etmez. Bir çocuk da olsa oda alanınız küçükse tasarruf etmenizi sağlar ranzalar. İki katlı olurlar ve yerden tasarruf ederler. Çekmeceleri ile yardımcı olup ortalığı toparlarlar. Çalışma masası ile iyi bir ortam sağlarlar. Bu tasarımlara dikkatlice bakın gerek renk konusunda gerekse model konusunda iyi bir fikriniz olsun. Yatak konusunda yer sıkıntısı olanlar bu dertlerinden kurtulacaklar. Dileyenlere iç yataklı seçeneklerimiz bile var. Renkli olanları ya da sade renklerde olanları seçebilirsiniz. Şimdi seçim yapma zamanı bakalım neler var.
Ahşaptan yapılan ve böylece çocuk odalarının daha özel bir görünüm kazanmasını sağlayan mükemmel modellerden sadece bir tanesidir. En önemli özelliği ise alt ranzanın istediğiniz zaman gizli bölmesine yerleştirerek  odanın geniş bir alan olmasını sağlayabilmeniz olacaktır. Böylece çalışma masası ve oldukça çok çekmeceleri sayesinde çok amaçlı kullanabileceksiniz. İlk modelimiz açık ahşap renklerde. İki katlı ve yerden inanılmaz tasarruf ediyor. Bol bol çekmecesi ile çocuklarınızın giysilerini toparlar. Masası ile çalışma alanı sağlar. Çocuklarınız masada rahat çalışma ortamı yakalarlar. Üsteli aynı tonlarda sandalyesi de var.  Odalarında çalışarak dikkatleri de dağılmaz. İçeriye giren yatak ile ortalıkta yatak sorunu da olmaz. Hem çalışıp hem kolaylıkla uyuma alanlarını sağlamak mümkündür.
Modeli ile çocukların ilgisini çekmeyi başaran ve bu yüzdende onların zevkine hitap etmeyi başarmıştır. Alt kısımda yer alan ranzayı istediğiniz şekilde kullanabilecek ve üst ranzanın oyun alanı olarak kullanabileceksiniz. Beyaz ve kavuniçi renginin hakim olduğu muhteşem bir güzellikte sizlere sunulmuştur. İkinci modelimiz ise oldukça rahattır. İki kişilik bir alana sahiptir. Dilerseniz tek çocuk sahibi olsanız bile alabileceğiniz bir modeldir. Çocuklarınızın arkadaşı geldiğinde burada kalabilirler. Yatak sorunu ortadan kalkar ve ortalıkta hiçbir şey kalmaz. Merdivenler dikkatli olunduğu taktirde sorun çıkartmaz. Çalışma masası da var.
Sadelikten hoşlanan ve kendini büyük hisseden miniklere özel hazırlanmıştır. Çünkü merdivenleri kavisli yapılmış ve krem renginde olan ranzanın turuncu ince çizgi ile tamamlamışlardır.  Ranzanın üzerinde yer alan küçük dolaplar sayesinde de çocukların diledikleri eşyalarını yerleştirme imkanını da sağlayacağından dolayı çok kullanışlı modeller arasında yer almayı başarmıştır. Tüm odanıza yayılan harika bir takım. Genç odası diyebiliriz. Çift katlı ve iki renkli. Turuncu ve krem tonlarında. Değişik iki yatak tasarımı var. Metal aksamları ile dekoratif. Çalışma kısımları var yine. Giysi dolabı da var. Giysileriniz bu dolaplarda rahat eder sizde oda da rahat edersiniz. Kapana kapaklar ile ortada yatak da kalmaz. Çocuklarınıza oyun oynamak için ayrı bir alan kalır.
Son zamanların moda rengi haline gelen turkuaz renk ile yapılmıştır. Bu yüzden de göz estetiğine hitap ettiği gibi trendi de yakalamayı başarmıştır.  Canlılık katılmak istendiği için şirin desenlere yer verilerek daha ayrı bir hoş görünüm kazanmasına olanak verilmiştir. Geniş merdivenli olması nedeni ile çocukların güvenliği ön planda tutulmuştur. Okyanusu andıran masmavi harika bir tasarım. Değişik geldi bana. Bırakın çocukları ben bile istedim bu odayı. Yanda bulunan dolaplar kitaplık olması için ideal. Kullanılan halı ve diğer aksesuarların rengi muhteşem. Üstte bir yatak altta başka bir yatak var. Katlanabilir değil. Nevresimler ile renklendirilmiş. Üstelik altta başka bir dolap var. Açılabilen giysi olabilir yatak olabilir. Çalışma masası var. Çalışma masası için sandalye rengi de mavi. Perde ve lamba ayrı detaylar.
Klasik modellerden birisi olan bu ranza kahverengi metalden meydana gelmiştir. Böylece sadeliği sizlere yansıttığı gibi çocuk odalarında farklı bir görünüm kazanmasını sağlayacaktır. Model olarak ise  sadeliğini bozmamak için  kıvrımlar yapılarak biraz da olsa değişimi yaratmak istemişlerdir. Tamamıyla sade olan bu Çift Katlı Ranza Modelleri koyu renkli ve metal aksamlı. Metal kollar dayanıklı ve sağlam görünüyor. Çok fazla detayı yok. Sadece yatak olarak kullanılıyor. Ortada başka bir şey yok. Oda sade düzenlenmiş ve çocuklara oyun alanı bırakılmış.
Fıstık yeşili ile yapılan ve açık tonları sayesinde de daha farklı bir görünüm elde edilmiştir. Bu renk kullanılması nedeni ile de odaların daha canlı bir görünüm kazanarak çocuklarınızın ve sizin zevklerine hitap etmeyi başararak mükemmel bir model olmaktadır.   Sizler de bu renk ile yapacağınız uyumu sağlarsanız odanız kusursuz bir görünüm içerisinde görünecektir. Fıstık yeşili olan bu tasarım her çocuğun beğeneceği türdendir. Çizgili görüntüsü ile güzel bir görünüm oluşturmuş. Altlı üstlü iki yataktan oluşuyor ve kalın tahta kenarları var. Kapanabilen yatak değil bu modeller. Çalışma masası yok ama giysi dolabı var. Yeteri kadarda büyük olduğunu düşünüyorum. Üzerinde değişik birkaç deseni var. Koyu yeşil ve açık yeşil tonlardan oluşan bu desen çocuklarınızın hoşuna gidebilir.
Modelinin çok gösterişli olması dikkat çekmeyi başarmasına neden olmuştur. Çünkü koyu kahverengi ile yapılması ve merdivenlerinin biraz nostaljiyi yansıtması sebebi ile hem ebeveynlerin hem de çocukların beğenmesine olanak sağlamıştır. Ayrıca ahşaptan yapılan parmaklıklar sayesinde de çocuklarınızın her zaman kendilerini güvende hissetmesini sağlayacaktır. Daha koyu ve ciddi görünen renklerden hoşlanan ebeveynlere özel. Koyu tonlar sizin hoşunuza gitse de çocuklarınız beğenmeyebilir. Koyu tonlarda değil de açık tonlarda yaptığınız seçimler daha iyi olabilir. Fakat bu seçim de oldukça konforlu. Çalışma masası var. Makyaj massı da denilebilir. Yandan merdivenleri var. Kolay çıkılabilir daha güvenli. Bol çekmecesi var. Orta da olmayan giysiler iyidir. Düzenli olmasını sağlar. Temiz durmasını kolaylaştırır.
Özellikle şirin kızlarınızın iç dünyalarına hitap edecek bu ranzayı kaçırmamanız gerekiyor. Çünkü şeker pembesinin o hoş görünümü ve aynı zamanda da beyaz renkler ile tamamlanmış olması kusursuz bir model olmasına olanak vermiştir. Ayırca iki katlı yapılan raf sayesinde de diledikleri her türlü eşyalarını yerleştirmelerine olanak sağlayacaktır. Yandan merdivenleri olan Çift Katlı Ranza Modelleri arasında olan pembe beyaz renklerde olan bu ranza da güzel değil mi? Gösterin hemen çocuklarınıza. Biraz kız rengi olabilir. Diğer renklerden yaralanıp erkek çocuklarınıza farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz. Fark ettiyseniz iki yatağı var. Çok çocuklu aileler için ideal. Yanlarda yuvarlak boşlukları var ve farklı dizayn edilmiş.
Yeşil rengi ve kremi buluşturan bu ranzanın alt kısımlarında yer alan tekerlekleri sayesinde yapacağınız oda değişikliklerinde sizlerin en büyük yardımcınız olacaktır. Çünkü tekerlekli olması nedeni ile odada istediğiniz  her alana yerleştirme imkanını sağlayarak ufak değişiklikler yapacağınızda sıkıntı ile karşılaşmamanın rahatlığını yaşayacaksınız.  Ayrıca orta kısmının ise çalışma masası olarak ta kullanma şansına sahip olacaksınız. Çekmecelerinin merdiven olduğu ve yerden tasarruf sağlandığı bu ranzalarda yatak altta görülebiliyor. Bir de yukarı da var tabi. Çalışma masasının altına yerleştirilen bu yata hareketli dolayısıyla bu hareketler tekerlekler ile sağlanmış. Çalışma masası var ve yan tarafları ışık olsun diye kare şeklinde boş bırakılmış. Boş olması iyi olmuş çünkü bir yanını pencereye dayamışlar. Oradan da çocuklar ışık alsın istemişler.
Alt kısımda yer alan ranzanın çekmeceli olması sizlere avantaj sağlayacaktır. Nedeni ise odaların daha düzenli olmasına imkan sunarak çocuklarınızın da bu düzene uyum sağlamasına müsaade edecektir.  Geniş merdivenli ve başka olarak ta yapılan basamaklı olması çok zengin görünmesini sağlamıştır. Orta kısımda tek raf sayesinde de küçük aksesuarlar yerleştirerek hoş görünümler lede edeceksiniz. Yine krom kullanılarak dekoratif  olması sağlanan bir model daha. Farklı bir alanda çalışma masası var. Çocuklar için merdiven sağlam düşünülmüş. Yanlardan tutacakları bile var. Beyaz ve yeşil olarak tasarlanmış. Renk değişikliği yapabilirsiniz. Arkada dikkatinizi çekti mi bilmem ama çalışma dolabı var. Yarı şeffaf bir yapısı var.
Karma renkler kullanılmış ve böylece değişik bir tarz olarak farklı bir model elde edilmiştir. Çünkü kullanılan sarı , turuncu ve yeşil her zaman birbirini kusursuz tamamlayan renklerden olduğundan dolayı gözlere farklı bir hoşluk yaratacaktır. Aynı zamanda da bu şekilde olması da sizlerin olduğu gibi herkesin beğenisini kazanacaktır. En önemlisi ise renk yönünden her rengi bulma imkanına sahip olacak ve böylece çocuk odalarının duvarları ile çok kolay uyum sağlamasına olanak sağlayacaksınız.  Bol dolaplı ve çekmeceli olan bu modelde Çift Katlı Ranza Modelleri içinde bulunuyor. Dolayısıyla da ayrı bir çalışma masası ihtiyacı doğmuş ve aynı tonlarda bir masa eklenmiş. Sarı ve yeşil renk kullanılmış. Çift yatak var. Görünen yataklardan. Katlanabilir değil. Bakalım neleri beğendiniz ve almak istediniz. Güle güle kullanın.

3 Yorumlar

  1. burda gördüğümüz ürünleri nereden temin edebiliriz. birde fiyat açıklaması yaparsanız sevinirim.

    YanıtlaSil
  2. 3.ranzayı nereden temin edebiliriz...

    YanıtlaSil
  3. 4.ranzayı nereden temin edebiliriz ve fiyati nekardar?

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski