Atasay Alyans Yüzük Modelleri

Değerli okuyucularımız ziyaretçilerimiz Alyans yüzük modelleri deyip geçmeyiniz alyanslar hayatımızda çok önemli ve özel bir yeri vardır. Bir birini çok seven ve ömür boyu bir haayatı paylaşmaya karar veren İki kişinin karar aldığı ve hayata geçirdiği bir andır alyansları takmak. Her genç kızın hayali bir gün en sevdiği alyansı takıp canından çok sevdiği insanla hayatını birleştirmek işte iki insanın hayatını birleştirmesinin en doğal götergesi de alyanları parmaklarına takmaktır. Yıllardır günümüze kadar gelen ve yıllardır isminden söz ettiren ve en çok tanınan bilinen alyans yüzük olsun tektaş yüzük olsun kuyumculuk ve takı alanında sizlerin güvenini kazanan Atasay markasıdır. Değerli gelin adayları damat adayları alyans yüzüklerinizi almadan önce sizlere bir kaç önemli tavsiyelerde bulunmak istedik. Her şeyden önce alacağınız alyanların manevi değeri olacağı için ömür boyu severek takabileceğiniz bir modelini seçmenizde fayda vardır. Ayrıca kalite olarak da seçim yapmalısınız bunun yanında elbette ki fiyatları da önemlidir. Aradığınız tüm özellikleri taşıyan bütçenizi sarsmayan alyansları seçmenizi önemle tavsiye ederiz. Tabii ki kaliteyi de unutmamak gerekir işte tüm aradığınız bu özelliklere sahip alyans yüzükleri Atasay kuyumculuk mağazalarında bulabilirsiniz. Atasay sizlere hizmetin en iyisini sunmaktadır. Yeni evlenecek çiftlerimize şimdiden ömür boyu mutlulular diler hayırlı alışverişler dileriz.
İki renkten oluşan bu alyans ta farklılık yaratılmak ve daha ağır bir görünüm kazandırmak için tek taş yerleştirilerek muhteşemliği sağlanmıştır. Yeni sezon için yapılan bu model de farklı tasarımlar arayanlara özel hazırlanmıştır diyebiliriz. Ayırca üzerine yapılan gri renkte hoş  çift şerit şeklinde tasarlanarak zengin bir görünüm katılarak çiftlerin beğenilerine sunulmuştur. Sizler de kendinizi ayrıcalıklı hissediyorsanız ve demodelikten uzak alyans tercih edecekseniz bu modeli görmeden tercihlerde bulunmayınız. 

Beyaz ve sarı altından tasarlanan bu model de iki rengi uyumlu şekilde kullanmışlardır. Çünkü kenarları taşlarla süslenerek ortasını sarı şerit ve beyaz altınla yapılan farklı modeller yapılmıştır. Böylece hem trend haline gelmiş hem de  farklılığını sergilemeyi ihmal etmemiştir. Bir ömür boyu takacağınız ve aynı zamanda da verdiğiniz sözün simgesi olacak bu alyanslar ile kendinizi farklı görecek ve parmağınıza taktığınızda vereceği zariflik karşısında çok memnun olacaksınız. 

Alyansın üzeri pırlanta taşlar ile süslenerek ışıl ışıl görülmesini sağlamıştır. Ayırca sarı altının kendine özgü güzelliğini yansıtması nedeni ile daha göz alıcı olmasına olanak vererek gören çiftlerin ilgisini üzerine çekmeyi başarmıştır.  Pırlanta taşların hoş bir şekilde yerleştirilmesi için beyaz altın ile  şerit halinde yapılmış ve bu şeritlerin ortasına ilave edilmiştir.  Böylece kusursuz bir şekilde sunulması amaçlanmıştır. 
Bu alyans modellerinin tek ortak noktası hepsinde nazar boncuklarının yerleştirilerek daha anlamlı olmasına özen gösterilmiştir. Son zamanlar da nazar boncuklarına olan ilgi her geçen gün arttığından dolayı bu boncukları alyanslara da ilave ederek hem modayı yakalamasına hem de daha ayrı bir hoşluk kazanmasını sağlamışlardır. Bu neden ile bu tarz alyans seçtiğiniz zaman hem nazar boncuğunu hem de alyansı yani ikisi bir arada özel bir model takmış olacaksınız. Modellerinde bombeli , sarı altın işlemeli ve şeritli şekillerinde yapılarak farklı stillerde sizler için hazırlanmıştır. 
Görüntüsü ve modeli ile adeta göz kamaştıran bir alyans modeli olan bu alyansı gören herkesi kendine büyülediği gibi sizlerinde görünce zevkinize hitap ettiğini ve aradığınız özellikler de olduğunu fark edecek ve tercih edeceksiniz.  Çünkü son trendlerden olması ve ayrıca tamtur şeklinde taşlar ile süslenmesi sayesinde farklı bir tasarım olmayı başarmıştır. Ayrıca taşlar dizilerek şerit halinde yapıldığından dolayı canlılık katması için kenar kısımlarına kesik şeklinde modeller verilerek eksiksiz tamamlanmasını sağlamışlardır. 
Kibarlığının yanı sıra zarif bir görünüm kazanması için sarı altın ile şeritler yapılarak beyaz altın ile de aynı şekilde şerit yapılmıştır. Değişikliği yansıtması için ise beyaz şeridin sarı altın ile birleştiği kısımda gösterişli pırlanta taşı yerleştirilerek daha görkemli bir model olarak sizlere sunulması hedeflenmiştir. Özellikle hanımların tek taşlara olan ilgisine cevap vereceği gibi tercih ettikleri zaman onların zarifliklerine zariflik katarak muhteşem bir görünüm sergilemelerine yardımcı olacaktır.  
Uzun yıllar modasını devam ettiren bombeli modeller bazı hanımların vazgeçilmezi olmuştur. İşte bu yüzden onların da zevkine hitap edecek olan ve onların gönüllerini de kazanmayı ihmal etmeyen bu model sadeliğinin yanı sıra iç kısmına yerleştirilen nazar boncuğu sayesinde gereken şıklığı yakalamayı başarmıştır. Sizler de hem sade hem de şık bir alyansı gönlünüzden geçiriyorsanız bu tasarımı mutlaka parmağınıza takmalı ve gönlünüzce sizlere ömür boyu eşlik edecek bu modelden kendinizi mahrum bırakmamalısınız. 
Harika bir görünümü ve muhteşemliği parmağınızda yaşatmak istiyorsanız işte bu özel tasarımı kesinlikle kaçırmamanız gerekiyor. Nedeni ise sizlerinde göreceği gibi iki renkten oluşmasının yanı sıra verilen modeli de göz ardı etmeden incelemeniz gerekir.  Çünkü hem iki renkten yapılmış ve bu rengin ahengini yakalamak için ise dalga şeklinde kesimler kullanılmıştır.  Son trendlerden olan alyanslar da adeta olmazsa olmazı olan nazar boncuğunun ilave edilmesi ayrı bir güzellik kazanmasına yardımcı olarak daha gösterişli bir alyans olmasını sağlamıştır.  Muhteşem model sizlerin beğenisini beklemekte ve ayırca parmağına zerafet katacağını da unutmamanız gerekiyor. 
Artık alyanslar da genellikle renkli alyans modellerine ilgi dada çok olduğundan dolayı rağbet görmekte olup bu yüzden de artık alyansların iki veya daha fazla renkler ile yapılmaya özen gösterilmektedir.  Bu model de iki rengin kusursuz bir görünüm içerisinde olması için ortasını ince bir şerit ile birleştirerek  üzerini  taşlar ile süslemişlerdir. Sizler de renkli alyanslardan yana tercih yapmayı düşünüyorsanız bu modeli görerek zevkinize hitap ettiğini görecek ve beğeneceğinizden emin olabilirsiniz. 
Beyaz ve altın ile yapılmasının yanı sıra daha gösterişli olması için taşları simetrik olarak dizerek kusursuz bir görünüm kazanmasına olanak sağlamışlardır. Çünkü yapılan model de dikkatli bir şekilde altın parçalarını kusursuz olarak yerleştirilmiş ve gözlere ayrı bir hoşluk sergilemesi amaçlanmıştır. Böylece ağır bir görünüm kazanarak özellikle çiftlerin muhteşem alyanslardan mahrum bırakmamak için büyük bir özveri ile çalışmışlardır. 
Sarı altının ışıltısını bu yüzüğe eksiksiz şekilde yansıtan ve aynı zamanda da  mükemmel bir şekilde tamamlanmasını amaçladıklarından dolayı  her göreni güzelliği ile kendisine hayran bırakmıştır. Ayırca yüzüğün üzerine beyaz altınlar ile şekil verilerek taşlar ile süslenmesi de harika bir model olmasına yardımcı olmuştur. Böylece hem taşlı hem de iki renk altın kullanma zevkini bir arada yaşayarak çok zengin bir yüzüğe kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. 
Özellikle sarı altın olmasına dikkat edildiğinden dolayı daha değerli olmasına özen gösterildiği gibi ağır bir görünüm de olmasını sağlamışlardır. Çünkü sarı altın ile yapılan her çeşit takının hanımlar da ayrı bir yeri ve önemi olmasından dolayı bu alyans ta sadece sarı altın kullanılmıştır. Yapılan model de ise bir çok şeritler şeklinde görülmesi sağlanmıştır. Böylece şeritler ile süslenen ve aynı zamanda da muhteşem olmasına yardımcı olmuştur. Hanımlara özel taşlar ile süslenmesinin yanı sıra baylar için sadece modeli bozmaması için beyaz altın ile sade bir şerit yapılmıştır. Bu sayede de iki alyans ta birbirini kusursuz bir şekilde tamamlayarak güzelliğini sergilemektedir. 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski