Platform Tabanlı Yazlık Bayan Ayakkabı Modelleri

Bayanlar için ayakkabılar vazgeçilmesi imkansız bir giyim eşyalarından birisidir.Kadınların genç kızların büyük bir çoğunluğu da ayakkabı tutkunudurlar bir çok çeşit ayakkabıları olsa da gördükleri beğendikleri hoşlarına giden ayakkabıları almak isterler ve nitekim de alırlar. Büyük ve adından sıkça söz edilen ayakkabı firmaları her sezona has ayrı ayrı renk renk bir çok model ayakkabı imal etmektedirler. Ayakkabı firmaları da biliyor ki bayanlar güzel ve yeni moda ayakkabılara asla dayanamazlar. Bayanların genç kızların en çok beğendikleri hoşuna giden ayakkabı modelleri yüksek topuklu ve platform tabanlı ayakkabılardır. Yaz kış ve bahar aylarında bu tür ayakkabılar daima giyilmektedir. Bir de bu platform ayakkabıların rugan deri, üzeri bez olanı ve hasır tabanlı olanları vardır. Yüksek platform tabanlı yüksek topuklu ayakkabılar biraz kaba görünselerde oldukça rahat ve hafiftir bayanların ayakları daima havalı temiz ve sağlıklıdır. Değerli bayanlar genç kızlar sizler için seçip derleyip topladığımız ve beğeneceğinizi umduğumuz en güzel ve en şık platform tabanlı ince yüksek topuklu ayakkabı modellerini sizlerle paylaşmak sizlerin beğenisine sunmak istedik umarız beğenirsiniz. Beğendiğiniz hoşunuza giden ayakkabıları da hemen hemen tüm ayakkabı mağazalarında rahatlıkla bulabilirsiniz. Platform Tabanlı Yazlık Bayan Ayakkabı Modelleri yaz aylarının en gözde olanlarından biridir. Özellikle 2013 yaz aylarında bu sezonda özellikle düğünlerde ve organizasyonlarda kullanılan ayakkabılardandır. Tüm çeşitlerinden özellikler alıp sizlere örneklemeye çalışacağım. Genellikle rahat tabanları olan platformlar az da rahatsızlık verebilir. Genellikle diğer yıllarda olan modeller göre çok daha faklı olsa da az yorsa da bazı modeller kalıplarından dolayı sorun oluşturabilirler. Tabanının yüksek olmasından dolayı boyumuzu da uzun gösteren çeşitler kısa etekler ile ya da uzun elbiseler ile oldukça güzel duruyor. Bu nedenle de seçimlerimiz içerisinde bolca yer alıyor. Elbisemize uygun renklerde olabilir ya da tam tersi tonlarda olabilir. Deri ya da kumaş kaplama olabilirler. Rahat etmeniz açısından deneyip almanızda fayda var. Unutmayın ayaklarınızın rahatı sizin rahatınız demek. Harika zaman geçirmek istiyorsanız yapmanız gereken doğru ayakkabıyı seçmektir. Doğru ayakkabı seçiminde doğru platformları seçmektir.
Pastel tonlarında renklerin kullanıldığı ve ayakkabının modelini önü açık arkası kapalı şekilde dizayn edilen harika modellerden biri olmayı  başarmıştır. Bu nedenle yani özellikle kırmızı rengin hakim olduğu bu  ayakkabının en hoş yönü ise istediğiniz her türlü kıyafetiniz ile ahengi yakalayarak kusursuz görünmenizi sağlamasıdır. Ayrıca çapraz bantlı ve ince kayışlı olması hem ayakkabıya hem sizlerin ayaklarına zariflik katacak ve mükemmel bir şekilde görüneceksiniz. Boyundan bağlamalı olan bu desenli ayakkabı oldukça tercih edilen modeller arasındadır. Baskılı görünümde olanlar ve desenli kumaş görünümüne sahip olanlar oldukça moda. Sizlerde trendleri takip etmek istiyorsanız bu tarzlardan bir tane edinmelisiniz. Kırmızı pembe karışımı olan bu tasarımlar ten rengi taban ve topuk rengi ile dikkat çekiyor.
En şık ve kendini gösterişli kılan bir model olarak sizlere sunulmuştur. Ayrıca topuğunun yapılmasında şeffaf topuk kullanılarak son trendi yakalamanızı sağlayacaktır.  Çünkü son zamanlar da adeta ayakkabı sektöründe yeni moda haline gelen şeffaf ayakkabılar bu sezonda da kendini kanıtlayarak bayanların gözde ayakkabılardan biri olmayı başarmıştır. İnce kayışlı olmasının yanı sıra ayakkabının arkası şeritler halinde yapılmış ve üzeri küçük taşlar ile süslenmiştir.  Şeffaf tabanlı ve taşlı olan bu ayakkabılar oldukça başarılı tasarlanmış. Modanın oldukça yoğun olduğu alanlarda defilelerde kullanılan bu ayakkabılar kadınlar tarafından giyildi bile. Ayaklarını süsleyen bu modeller ile olduğundan da fazla alımlı görüneceksiniz. Gümüş renkli kemerli olan bu ayakkabılar şimdiden ayaklarımızı süslemeye başladı. Çivi topuk denilen topuklar uzun elbiseler ile ya da kısa iddialı elbiseler ile mükemmel olur.
Başka bir şeffaf ayakkabı modelinde olan bu ayakkabıda da ince şeritler şeklinde dizayn edilerek  bant tarzında tamamlanmak istenmiştir. Önü ve arkası açık şekilde yapılması sayesinde ayaklarınız rahat bir ortam içerisinde bulunacak ve özellikle yaz aylarında aranılan ayakkabı modellerinin arasında yerini alacaktır.  Parlak platin renginde yapılması da gözlere ayrı bir güzellikte görüneceği için  her bayanın tarzını yansıtacağından emin olabilirsiniz. Yine gümüş renkli bir ayakkabı modelinden bahsedeceğiz. Kare kare gelen aynalı aksesuarları bu tasarıma şıklık katmış durumda. Şeffaf topuk seçeneği ile dikkatleri üzerine topluyor. Bilek kısımlardan bağlanan ayakkabı da burun kısımlarından bir kemer daha geçiyor. Burunlar açık ve rahat.
Hasır şeklinde yapılan topuğunun yanı sıra üzeri turuncu olarak tamamlanmıştır. Ayrıca önü açık ve arkası kapalı olarak düşünülen bu model de kumaşın ayağı sarması ve fiyonk bağcık şeklinde görülmesi amaçlanmıştır. Ayakkabının arka kısmına da modele farklılık katmak için bağcık yapılmış ve böylece kusursuz bir görünüm kazanması amaçlanmıştır. Turuncu sevenler ya da bu sezonun modasına uyanlar narçiçeği rengine bayılanlar bu dolgu topuklu ayakkabılardan satın almalılar. Ayaklarınızı saran bez kısımlar şerit halini almış ve uzun bir bağ ile bağlanmış. Ayaklarını özgür. Sakın kısıtlandığını zannetmeyin. Hasır görünümlü ve dolgu topuklu olması dolayısıyla giyilebilir güzel yüksek topuklu ayakkabılar içinde yer alıyor. Zıt oje renkleri ile de çok hoş durmuş.
Özellikle  gece kıyafetlerinize gösterişli ve aynı zamanda da şık ayakkabı tasarımı arıyorsanız bu ayakkabı modeline bakmanız yeterli olacaktır. Nedeni ise siyah rengin asil ve ağır görünümünün yanı sıra ayakkabının üzeri şeffaf yapılarak canlı kırmızı kurdeleler ile şeritler yapılarak bileği sarmasıdır. Ayrıca bilek kısmına ise moele değişik bir görünüm sağlamak amacı ile fiyonk yapılarak ayrıcalıklı  olması sağlanmıştır. Böyle bir ayakkabı giymek cesaret ister hanımlar. Şeffaf üst bant ve kırmızı saten bağcıklar. Üstelik aşırı yüksek topuklar ve aşağıya kadar inen bağcıklar. Siyah parlak kısımlar ayakkabının taban kısımlarını oluşturuyor. İz yapmayan bağcıklar olduğunu düşünüyorum ama ayaklarınız bu ağır tabanları taşıyabilir mi?
Bu ayakkabı modelinin hanımlar tarafından çok beğenilerek rağbet görmesi sebebi ile değişik renkler de tasarlanarak hazırlanmasına neden olmuştur.  Modelinde parlak rugandan yapılan ve önü açık arkası kapalı olarak tamamlanmıştır. Ayrıca ayakkabının üzerine yine rugan ile bant ilave edilerek ip bağcık ile tamamlanmış olması nedeni ile çok havalı ve aynı zamanda da gösterişli bir görünüm kazanmasına olanak vermiştir. Şimdi aynı modelin farklı renklerinden bahsedeceğiz. Rugan ayakkabılar Platform Tabanlı Yazlık Bayan Ayakkabı Modelleri içinde dikkat çekiyor. Turkuaz kırmızı beyaz ve siyah renklerde olan bu tasarımlar çok çok güzel. Bağcıklar ile sabitlenmiş yandan iplikler ile tutturulmuş. Üstelik bu dört rengi de mevcut. Kalın tabanlar rahat görünüyor. Bazen ayakkabıyı çok severiz ve tüm renklerinin olmasını isteriz ya, işte o modellerden biri olabilir.
Fuşya rengi ile hazırlanan ve yaz aylarına özgü bir ayakkabı modeli olması için önü ve arkası açık olarak dizayn edilen mükemmel bir model olmaktadır.  Zarif görünümünü bozmamak için ise ince ayakkabı renginde kemer yapılarak sizlerin zerafet içerisinde görünmenize imkan sağlamaktadır. Zaten modeli olsun rengi olsun her yönü ile favori ayakkabı olacak niteliklere sahiptir. İçi süet dışı rugan kırmızının en güzel tonlarından biri diyebilirim. Simsiyah elbise modeli ile harika görünür. Tam tersi de mevcut. Kırmızı elbise ile de harika görünme şansınız var hanımlar. Ruj ve oje seçimlerinize de dikkat ederseniz çok da güzel olur. Platform Tabanlı Yazlık Bayan Ayakkabı Modelleri açısından bakıldığında giyilebilir ve güzel de olur hanımlar.
Farklılık yaratmak için metalden hem topukta hem de ayakkabının platform tabanında şeritler yapılmıştır. Özelikle siyah renk üzerine yapılması sayesinde de gösterişli olması kaçınılmaz olmuştur.  Ayrıca ayakkabının üzeri şeffaf olarak tamamlanması sizlerin kendinizi rahat hissetmesini sağlayacak ve tercihinizin doğru bir karar olduğunu onaylayacaktır. Siyah tabanlı olan bu ayakkabının topuk ve taban kısımlarında şeffaflıklar mevcut. Ayaklarımızı saran üst kısmı ise oldukça şeffaf duruyor. Ayakkabının üst kısmı sararır mı bilinmez ama bu zariflik giyilmeli diyorsanız hemen elbisenizi seçmelisiniz. İnce topuklardan biri diyebilirim. Rahat görünüyor. Terlik tarzında. Kolayca kullanılabilir diye düşünüyorum. Sadece taban ağırlığı olabilir aklınızda olsun hanımlar.
Farklı aynı zamanda da değişik tasarımlardan hoşlanan hanımların kesinlikle kaçırmayacağı ayakkabı modellerinden sadece biri olan bu model görenleri kendine hayran bırakmıştır. Çünkü ilk olarak zımbalar ile süslenmesinin yanı sıra değişik modeli ile de farklılığını sergilemesi bu sezonda damgasını vurmasına yeterli olacaktır.  Kullanım açısından rahat olması için ince kayış yapılarak sizlerin hiç bir şekilde sıkıntı yaşamamanızı sağlayacaktır. Tabanı çok farklı olan bu ayakkabı modeli biraz uçuk kaçık. Oldukça farklı ama özel organizasyonlarda kullanılabilir. Tasarımcı da bunu düşünmüş olmalı ki bu kadar farklı bir modele bir de pırıltılar eklemiş. Simli görüntüsü ile oldukça havalı duran bu ayakkabı özel partiler için hazırlanmış sanki. Şimdi sıra buna uygun bir elbise bulmakta. Hemen hemen her renk elbise modeli ile uyumlu olabileceğini düşünüyorum. Ne yapıyoruz hanımlar denemeden almıyoruz.
Krem renk ile hazırlanan ve hem önü hem de arkası kapalı şeklinde tamamlanan bir model olmaktadır. Ayrıca açık tonlarda olması nedeni ile de sizlere büyük avantaj sağlayarak şık kombinler yaratmanıza yardımcı olacaktır. Ayırca ilave edilen zımbaların güzelliği sayesinde de en hoş aksesuar olarak görülmektedir. İnce çizgiler uygulanmış ve bu ince çizgiler küçük kareler oluşmasına imkan vermektedir. Kısacası bayanların her zaman ve her yerde kusursuz görünmelerini sağlayacağı gibi zarifliğin içerisinde gösterecek olması hanımlara büyük fırsat verecektir. Artık bu tür ayakkabı modellerini ister etekleriniz ile ister şık pantolonlarınız ile giyinme imkanını da sizlere sunması şıklık yarışına giren hanımların ilk tercihlerinde bulundurmalarına sebep olacaktır. Çünkü seçmiş olduğunuz her türlü kıyafetlerinizi diğer aksesuarlarınız olacağı gibi en büyük faktör teşkil eden ayakkabıları unutmamak ve büyük bir özen içerisinde tercih etmeniz gerekmektedir. Sizler de kendinizi bu şıklıktan ve modadan geri bırakmamak için seçimlerinizi bu tarzlarda yapmanız gerekir. Zımbalar çok popülerdi değil mi? O kadar popülerdiler ki her yere konumlandılar. Pantolonlar ya da şortlar dışında ayakkabılara da geldiler. Ayakkabılar üzerinde ki değişiklikler zamanla geçeceklerdir. Bu nedenle bu kadar değişik ve zımbalı ayakkabı almak ne kadar doğrudur bilemem ama modaya uymak isterim demode görünmek istemem diyenler bu türlere bir göz atsınlar derim. Başarılı bir tasarım diyebiliriz. Platform Tabanlı Yazlık Bayan Ayakkabı Modelleri içinde yanları krem rengi süet olması ile dikkat çekiyor ki bu da sadeliğin olması için gerekli çünkü ön ve arka kısım zımbalardan dolayı gayet hareketli. Elbisemle de uyumlu tam bana göre diyorsanız yapmanız gereken satın almaktır.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski